Члени Національної ради знайомляться з медіа-галуззю Харківського регіону

12.06.2015

12 ЧЕРВНЯ ТРИВАЄ ВІЗИТ ГОЛОВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ЮРІЯ АРТЕМЕНКА, ЙОГО ЗАСТУПНИКА ГРИГОРІЯ ШВЕРКА І ЧЛЕНА НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ВЛАДИСЛАВА СЕВРЮКОВА ДО ХАРКОВА.

12 червня триває візит голови Національної ради Юрія Артеменка, його заступника Григорія Шверка і члена Національної ради Владислава Севрюкова до Харкова.


Під час робочого візиту вони зустрілися із заступником голови – керівником апарату Харківської обласної державної адміністрації В’ячеславом Аббакумовим і директором Департаменту масових комунікацій Харківської облдержадміністрації Михайлом Черняком.


Уже відбулася нарада з керівниками місцевих телерадіоорганізацій і засобів масової інформації. Під час прес-конференції члени Національної ради розповіли про кроки, які робить регуляторний орган у напрямі дерегуляції галузі. Зокрема, йшлося про спрощення процедури ліцензування телерадіоорганізацій і провайдерів програмної послуги. Велику увагу приділено проблемним питанням впровадження цифрового мовлення, захисту інформаційного простору від впливів російської пропаганди. Окремо члени Національної ради зупинилися й на питаннях імплементації законів, якими заборонено розповсюдження і демонстрування фільмів і серіалів, що містять популяризацію органів держави-агресора, та повноваженнях регуляторного органу щодо таких порушень.


Члени Національної ради дали вичерпні відповіді на запитання керівників телерадіокомпаній, журналістів і громадськості.


По обіді запланована зустріч зі студентами вищих навчальних закладів і запис програм на місцевому телебаченні.


Нагадаємо, що такі робочі візити членів Національної ради до регіонів уже стали звичною практикою. Саме на подібних нарадах і зустрічах чітко окреслюються проблеми, які існують в тих чи інших областях і містах України, і саме у співпраці з регіональними представниками напрацьовуються можливі шляхи їх вирішення.