Члени Нацради повинні будуть звітувати про зустрічі з олігархами. Відсутність звіту може стати причиною звільнення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Члени Нацради повинні будуть звітувати про зустрічі з олігархами. Відсутність звіту може стати причиною звільнення

Згідно закону про олігархів члени Національної ради з питань телебачення мають звітувати про  комунікацію з особами, які потраплять до цього  переліку. Про це у коментарі «Детектор медіа» розказав перший заступник голови Нацради Валентин Коваль.

«Закон згадує Національну раду чотири рази. При цьому три рази нас згадують у контексті можливостей комунікації з тими, хто потрапить до переліку олігархів та їх представниками. Ми проводимо спільні наради і вони не заборонені. Але про такі зустрічі та контакти ми маємо повідомляти і складати  звіти. Наприклад, якщо визнають Віктора Михайловича  Пінчука олігархом, то про зустрічі з Сашою Богуцьким, не як з моїм приятелем, а як з представником медіагрупи я повинен буду звітувати. Не складання таких звітів може бути причиною дострокового звільнення. А четвертий раз Національна рада згадується у контексті укладання порядку добропорядних покупців. Ми не є регулятором у цій сфері», – сказав він.

Відповідно Нацрада не буде регулятором цієї сфери. Адже, за словами Валентина, Нацрада не може стежити за тим, хто фінансує партії чи політичні заходи.

Наталія Данькова

 

Джерело “Детектор медіа”

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше