Чотирьом компаніям продовжено термін дії дозволів на тимчасове мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Чотирьом компаніям продовжено термін дії дозволів на тимчасове мовлення

На засіданні 10 лютого Національна рада перевидала тимчасові дозволи на територіях з особливим режимом мовлення чотирьом компаніям, оскільки термін дії попередніх завершується. Відтак регулятор задовольнив клопотання про продовження дозволів таких мовників: АТ «НСТУ», м. Київ, (логотипи «UΛ: ПЕРШИЙ», «UΛ: ХЕРСОН»), ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України», м. Київ (логотип «ДОМ»), ДП «Парламентський телеканал «Рада», м. Київ (логотип «РАДА»), ТОВ «ТРК Клас», м. Київ (позивні «Перець FM», «Стильное»).

Дві програми суспільного мовника і далі транслюватимуться на Херсонщині:

«UΛ: ПЕРШИЙ» – на 22 ТВК у смт Каланчаку, 27 ТВК у смт Лазурному, 10 ТВК у м. Скадовську Херсонської області;

«UΛ: ХЕРСОН» – на 41 ТВК у смт Каланчаку Херсонської області.

Телеканал «ДОМ» продовжить мовити на 37 ТВК у м. Покровську Донецької області та 25 ТВК у смт Чаплинці Херсонської області, а також у цифровому стандарті DVB-T/Т2 на 5 ТВК у м. Волновасі, 6 ТВК у м. Гірнику, 8 ТВК у м. Краматорську, 5 ТВК у м. Маріуполі, 40 ТВК у с. Бахмутівці Щастинського району, 12 ТВК у с. Підгорівці Старобільського району, 5 ТВК у с-щі Широкому Щастинського району Луганської області.

Передачі телеканалу «РАДА» упродовж ще одного року можна переглядати на 5 ТВК у м. Волновасі, 35 ТВК у м. Гірнику, 8 ТВК у м. Краматорську, 5 ТВК у м. Маріуполі Донецької області, 21 ТВК у с. Бахмутівці Щастинського району, 21 ТВК у смт Комишувасі Сєвєродонецького району, 6 ТВК у смт Марківці, 12 ТВК у с. Підгорівці Старобільського району, 5 ТВК у с-щі Широкому Щастинського району Луганської області, 51 ТВК у м. Скадовську, 51 ТВК у смт Чаплинці, 51 ТВК у с. Чонгарі Генічеського району Херсонської області (у цифровому стандарті DVB-T/Т2).

Радіостанція з позивними «Перець FM», «Стильное» працюватиме далі у смт Чаплинці Херсонської області на частоті 96,4 МГц.

Тимчасовий дозвіл надає телерадіоорганізації право на позаконкурсних засадах мовити на територіях із особливим режимом мовлення. Строк дії дозволу на тимчасове мовлення становить один рік.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше