«Чи все найкраще дітям?» - Круглий стіл з питань дитячого мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

«Чи все найкраще дітям?» – Круглий стіл з питань дитячого мовлення

1 червня 2011 року об 11.00 в приміщенні Київської міської державної адміністрації Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення спільно з Державним комітетом телебачення та радіомовлення України, Інститутом журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка проведуть Круглий стіл з питань дитячого мовлення під назвою «Чи все найкраще дітям?». Рішення про проведення цього заходу було ухвалено на сьогоднішньому засіданні Національної ради.

Така суспільно-значима подія, на яку запрошені керівники загальнонаціональних, регіональних, місцевих телерадіоорганізацій, має на меті привернути увагу широкої громадськості до проблем щодо якісного та кількісного наповнення вітчизняного телерадіоефіру програмами для дітей.

З пропозицією провести Круглий стіл виступила Громадська рада, що діє при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

Голова Національної ради Володимир Манжосов відзначив продуктивну співпрацю Національної ради з Громадською радою. Проведення Круглого столу є яскравим підтвердженням цьому. Він також наголосив, що тема дитячого телемовлення не перестає бути актуальною. Особливо в умовах фінансової кризи, коли деякі компанії намагаються знизити частку виробництва соціальних, а, отже, і дитячих програм. Потребує вдосконалення і якісна складова програм для дітей та молоді. Привернення уваги держави та громадськості до цих проблем є на часі, адже йдеться про долю майбутнього України.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше