МАТ в ефірі NewsOne - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

МАТ в ефірі NewsOne

Добрий день, шановний склад Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Прошу вас розглянути моє звернення щодо нецензурної лексики (мату) в ефірі NewsOne, який створив цілу рекламну кампанію матів. Я пишу вам щодо цього:

1) https://newsone.ua/ru/krutoj-performans-ot-newsone-v-seti-poyavilis-novye-roliki-telekanala/
2) https://www.youtube.com/watch?v=nwVpQPZ4GeI
3) https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=ugr8wc6w0EM
4) https://www.youtube.com/watch?time_continue=17&v=g3VnQrtt-Lw

Цитую ведучих (це не гості, а саме ВЕДУЧІ, які виступають на регулярній основі і у них укладений контракт із NewsOne, бо редакція NewsOne може апелювати, що редакція може н еподіляти думку гостей):

1) \”Как уже за***л этот п****ж. Изо дня в день нас просто на*****ют эти п******ы, д****ы и никчемы. Просто с таким государственным менеджментом я не вижу свет в конце тоннеля\” – Євген Червоненко.

2) \”Та ні ну це п****ць. Це просто х***я якась! Ну п****ть і п****ять, п****ять, п****ять, б***ь! Скільки ж можна на****вать людей, у***ни кончені. Ну це п****ць з цією політикою, б***ь!\”, – народний депутат і ведучий NewsOne Надія Савченко.

3) \”Совсем уже е*****ись. Эти негодяи собираются поднять тарифы еще минимум на 20 процентов. Просто к****нные какие-то уроды. П****ц, ну п****ц. И ответ очень просто – с ними поступать нужно так же, как они поступают с нами\”, – Максим Гольдарб.

Розцінюю це як інформацію, яка може спричинити моральну шкоду неповнолітнім громадянам України, дітям, підліткам і також, безумовно, повнолітнім громадянам України. Це є порушенням журналістських стандартів і порушення моральних установок. Я розумію, що \”накипіло\” у громадян, аби ретранслювати думку на глядачів, які так і думають, можливо, вдома на кухні перед ТБ, але це не дозволено транслювати на загальнонаціональному телеканалі, який можуть дивитись і підлітки, і дорослі, і старці.

Я переконаний, що Закон один для всіх, і так як ви оштрафували СТБ і Новий канал за нецензурні жести і мати, ви зобов\’язані оштрафувати (або попередити, не знаю точно, як за Законом) цей телеканал власником якого є Євген Мураєв.

За результатами мого звернення прошу повідомити у встановлений Законом термін на електронну скриньку vladyakymenko2@gmail.com або за адресою 69098, м. Запоріжжя, вул. Полякова, буд. 3-Б, кв. 119

Із повагою,
Якименко Владислав Едуардович
12.01.1996 року народження

Дата звернення:
25.07.2017

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше