На дії провайдера програмної послуги oll.tv в особі диретора ТОВ "Діджітал Скрінз" Чередничок Ю.В. - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

На дії провайдера програмної послуги oll.tv в особі диретора ТОВ \”Діджітал Скрінз\” Чередничок Ю.В.

Я, Римарук Віктор Васильович житель м. Яремче вул. Стуса, 10 Б Надвірнянського району Івано-Франківської області є абонентом oll.tv і користуюся підпискою у пакеті контенту «Футбол» і сплачую щомісячну плату ТОВ «Діджітал Скрінз» в розмірі 89 гривень. Послугою задоволений, однак мене обурив той факт, що БЕЗ МОГО ВІДОМА мені оформили РІЧНУ ПІДПИСКУ і стягнули з моєї банківської картки РІЧНУ ПЛАТУ.
Так, 23.09.2021 о 22:04 год. на мій телефон з мобільним номером 096 780 55 56 прийшло смс повідомлення від Raiffeisen про списання з моєї банківської картки 1041 гривні про сплату за товар/послугу Portmone.com.olltv2 (скріншот смс додаю).
Зайшовши на свою електронну пошту rymaruk_victor@ukr.net я побачив повідомлення від oll.tv «оплата відбулася успішно» в якій міститься електронний чек директора ТОВ «Діджітал Скрінз» Чередничок Юрія Віталійовича про оформлення мені доступу до підписки у пакеті Контенту «Футбол» з 23.09.2021 по 23.09.2022 років на суму 1041 гривня. Підстава повідомлення про активацію послуги №100441241 від 23.09.2021 ??? (скріншот чеку додаю).
Повідомляю Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, що активація РІЧНОЇ послуги і списання РІЧНОЇ суми коштів з моєї картки відбулося без МОЄЇ ЗГОДИ і директор ТОВ «Діджітал Скрінз» Чередничок Юрій Віталійович вчинив злочин, передбачений ч. 3 ст. 185 КК України – крадіжку чужого майна із сховища (банківського рахунка). Заяву про злочин я поки не писав і прошу цю скаргу адресовану суто Вам не направляти за належністю у поліцію. Рішення прийму пізніше самостійно.
24.09.2021 о 10:46 год. я зателефонував оператору, яка відмовилася представитись на безоплатний номер oll.tv 0 800 600 032 і повідомив про факт вчинення крадіжки та виставив законну вимогу повернути мені кошти на мій банківський рахунок, яка повідомила що передасть моє звернення у фінансовий відділ (розмова як мені повідомили записана).
У зв’язку з цим,

ПРОШУ:

1. Зобов’язати ТОВ «Діджітал Скрінз» в особі директора ТОВ «Діджітал Скрінз» Чередничок Юрія Віталійовича повернути мені кошти в розмірі 1041 гривню на мій банківський рахунок і припинити річну підписку у пакеті Контенту «Футбол».
2. У зв’язку із непорядністю провайдера заборонити в подальшому ТОВ «Діджітал Скрінз» стягувати з моєї банківської картки кошти на будь-які підписки oll.tv, оскільки я вже не бажаю бути їхнім абонентом.
3. За незаконне річне списання коштів з моєї картки прошу притягнути в межах Ваших повноважень директора ТОВ «Діджітал Скрінз» Чередничок Юрія Віталійовича, а в разі якщо такі факти трапилися з іншими абонентами без їх згоди і набуло масового характеру прошу розглянути питання про припинення ліцензії провайдера програмної послуги oll.tv.
4. Про результати вирішення моєї скарги прошу повідомити мене електронною поштою за адресою rymaruk_victor@ukr.net.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше