наявність ліцензії, дотримання мовних квот - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

наявність ліцензії, дотримання мовних квот

Добрий день,
Я, Цивінська О.В., дію як представник ініциативної групи обслуговуючого кооперативу ОК \”ЖК Люстдорф\”, який розташован за адресою: 65037, ж/м Совіньон, с. Мізікевича, Овідіопольського району, Одеської області.
При розрахунку членських внесків кооперативу обслуговуюча організація вимагає включення до них витрат на утримання Медіацентру \”Совіньон\” (65037, жилой массив «Совиньон», Люстдорфский пр-т, 1, Тел.: 0(482)30-90-40. Факс: 0(48)71-988-71 E-mail: tv-sovinyon@ukr.net, керівник Зимовець Валерій), який включає в себе телеканал \”Совіньон\” (веде мовлення на окремій частоті в ефірі кабельного оператору «Сана плюс».) та газету \”Совіньон Інформ\” (Общественно-информационная газета Жилого комплекса «Совиньон», Свидетельство о гос. регистрации ОД №1549-420-Р, выдано 15.09.2011 г.).
Такі вимоги вважаються нами протизаконними, а суми витрат завищеними.
До того ж, на нашу думку, телеканал \”Совіньон\” не дотримується вимог щодо обсягу ведення передач державною мовою, адже 100% ефіру йде російською, крім того порушується порядок розповсюдження реклами в частині ії частки та відокремлення.

У зв\’язку з цим прошу надати інформацію стосовно наступних питань:
1. чи отримувалась ліцензія на телемовлення наступними установами: Медіацентр \”Совіньйон\”, ТОВ \”Комунсервіс\”, ТОВ \”ЖЕО Комунсервіс\”;
2. чи здійснювався моніторинг дотримання мовних квот та порядку розповсюдження реклами цим телеканалом?

Відповідь прошу надіслати на електронну адресу domelenamail@gmail.com або за адресою: 65114, м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 20, кв.119.
телефон для звязку +380674842821

Додатки:
– інформація про Медіацентр за посиланням http://sovinyon.com/infrastructure/administration/media_center/
– номер газети
– приклад роліку на телеканалі за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=9vXRji9NwTk
– склад витрат до розгляду на зборах із включенням витрат на утриманні т.з. Медіацентру

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше