Обмеження, щодо каналів для перегляду футбольних матчів та інших спортивних подій - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Обмеження, щодо каналів для перегляду футбольних матчів та інших спортивних подій

Доброго дня.

Звертаюсь до Вас з проблемою того, що в переліку 32-ох телевізійних каналів, які доступні для перегляду в форматі цифрового телебачення, нажаль, відсутні канали для перегляду футбольних матчів та інших спортивних подій. Це обмеження, вважаю не справедливим та таким, що обмежує права громадянина до доступу до інформації. Оскільки загальнонаціональні канали не завжди транслюють ключові футбольні матчі відбіркового, групового або фінального етапу світових змагань. Для прикладу вказую матч 15.08.2018 року за Суперкубок УЄФА між командами \”Реал\” та \”Атлетіко\”, який був доступний для перегляду лише на каналі \”Футбол 1\”, який відсутній у переліку каналів Т2.
Враховуючи вищесказане, прошу в подальшому забезпечити рівний доступ громадян України до перегляду футбольних матчів та інших спортивних змагань зобов\’язавши транслювати матчі на вже доступних для перегляду каналів Т2 або включити в цей список канали \”Футбол 1\” та \”Футбол 2\”.

Дякую.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше