Порушення радіо Слобожанське 104,9 Балаклія - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Порушення радіо Слобожанське 104,9 Балаклія

Голові Національної ради України
з питань телебачення і радіомовлення
Герасим’юк О.В.

Звернення
відповідно до Закону України «Про звернення громадян»

Я дуже полюбляю слухати радіо. Але, мене ганьбить той факт, що на деяких радіостанціях транслюють пісні з нецензурними словами. Так, на радіо «Слобожанське» 104,9 в м. Балаклія Харківської області постійно зустрічаються такі пісні. Я, раніше не запам’ятовував, а тут терпець закінчився і вирішив повідомити в орган, який можливо, може запобігти цьому факту. 22.09.2021 року приблизно в 14-40 годин звучала пісня «Я буду помнить» Леши Свик зі словами:«Вдохнови меня скорей на самый пиздатый трек», які повторювалися не одноразово». Я вибачаюсь, а якщо дітлахи слухають це радіо? Та як мені відомо, що це радіо транслюється на усю ХАРКІВСЬКУ ОБЛАСТЬ, але можливо на різні хвилі.
Ще мені не подобається, що на цьому радіо нема ні однієї передачі, а тільки пісні та реклама за Юлію Тимошенко. Я в політику не лізу, але склалося таке враження, що це якась політична хвиля.
Прошу Вас, якщо це у вашій компетенції, прийняти відповідні заходи та повідомити слухачів, в моїй особі на мою електрону скриньку. Дякую.

29.09.2021 С.М. Кононов

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше