Про порушення ст.10 ЄКПЛ та ст.34 Конституції України в зв‘язку із блокуванням сайту Міністерства оборони Вірменії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Про порушення ст.10 ЄКПЛ та ст.34 Конституції України в зв‘язку із блокуванням сайту Міністерства оборони Вірменії

Відпоідно ст.10 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод 1950р. Кожен має право на свободу вираження поглядів. Це право включає свободу дотримуватися своїх поглядів, одержувати і передавати інформацію та ідеї без втручання органів державної влади і незалежно від кордонів.
Згідно ст.34 Конституції Украіїни Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.
30.09.2020 з території Нашої демократичної держави України в порушення вищезазначених норм права прямої дії заблоковано можливість перегляду інформації на офіційній інтернет сторінці Міністерства оборони Республіки Вірменія – “www.mil.am”. Тим самим порушено моє право людини, громадянина України, на вільний збір інформації. Вважаю, що можливо вказана заборона пов‘язана із військовими діями у Нагорно Карабазькій Республіці. Однак, офіційна інтернет сторінка Міністерства оборони Азербайджану доступна для перегляду. З урахуванням вищевикладеного, є підстави вважати про наявність в діях осіб, які створюють перешкоди у вільному зборі інформації, порушення ст. 14 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод Заборона дискрімінації.
Прошу Вас повідомити, чи приймалось рішення про блокування вищевказаної інтернет сторінки Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, чи вказані порушення допущені іншими органами або недержавними організаціями.
Одночасно звертаю Вашу увагу, що відповідно ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» звернення, які не потребують додаткового вивчення розглядаються НЕГАЙНО.
Прошу відповідь направити мені на електронну адресу saro.sumbatian@gmail.com та поштовим зв’язком.
Заздалегідь вдячний, Саро Сумбатян

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше