Скарга на директора радіо "Культура" Ірину Славінську - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Скарга на директора радіо \”Культура\” Ірину Славінську

Ми, колектив журналістів, звертаємось до Вас з проханням розібратися в ситуації, що триває вже понад року.
З квітня 2018 року очолила 3й канал Українського радіо «Культура» (до речі, незаконно та поза конкурсом) Ірина Славінська (Корнієнко) – хамка за походженням, без спеціальної освіти журналіста. Ставши продюсеркою каналу, почала знищувати українську журналістику: принижувати журналістів, нехтувати журналістською етикою, принижувати гідність журналістів. Мета «керівниці» була одна – аби журналісти писали заяву за власним бажанням, а на це місце брала своїх знайомих. І, запевняємо, вона добре з цим впоралася! Як мінімум вже 4 осіб, не маючи освіти журналіста, а дехто з них навіть вищої освіти, але маючи товариські стосунки з Іриною Іванівною, уже працюють на радіо.
Окрім того, Ірина продовжує принижувати журналістів, часто непристойно обговорювати гостей, акторів, інколи навіть гостей і звичайних працівників радіо.
Є й «обов’язкові» гості на радіо – це ті, які платять немаленькі суми, аби дати інтерв’ю…. або за певні кошти “прокрутить” пісню артиста на радіо. Як довго це буде тривати?!
Багато-хто з колег завепевняв, що її «хтось» для «чогось» поставив.
За рік вона знищила велику кількість радіоведучих та журналістів. Морально на них тиснула, принижувала та часто примушувала писати заяву на звільнення. У разі відмови – вона критикувала передачі та сюжети журналістів й ведучих. Буцімто, це не професійно і пахне самодіяльністю.
Коли ми намагалися звертатися до керівництва вище, на жаль, ніхто нічого вдіяти не зміг. Лише кліпали очима. Але з поведінки було видно, що її навіть керівництво «боїться». Можливо, їх об’єднує,. окрім спільних радіопередач, велика сума грошей…
Окрім того, є дані, що премії, які призначалися для звичайних працівників, які отримували мінімальні зарплати, вона нараховувала до 100 відсотків собі.
Шкода та прикро, що такі люди, як пані Славінськва (Корнієнко), не маючи ніякого відношення до медіа, приходять (чи їх приводять) і вони нищать журналістику.
Прошу розібратися в цій ситуації, яка триває вже понад року.
Ми спеціально не підписуємо цей лист. Але під ним підписується щонайменше кілька десятків працівників радіо «Культура» Українського радіо.

Не дамо знищити права журналістів та відстоїмо їх разом!
Сподіваємось на Вашу небайдужість.

З повагою, працівники радіо «Культура»

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше