Скарга на фільм "Скажене весілля" виробництва каналу 1+1 - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Скарга на фільм \”Скажене весілля\” виробництва каналу 1+1

Доброго дня.
Мене звати Тарас.
Телеканал \”1+1\” є виробником фільму \”Скажене весілля\”, яке зараз (жовтень – листопад 2018 року) транслюється у кінотеатрах нашої країни. Після перегляду цього фільму у мене та моєї сім\’ї склалося негативне враження у зв\’язку із расовою дискримінацією, яка є показана у цьому фільмі.
1) В результаті втрати нашим народом територій – у народу є відчуття загрози і певної обмеженості. На фоні цього сипати сіль на рану (в даному випадку наших чоловіків), яким і так не легко (в результаті воєнних дій та економічної розрухи) і демонструвати втрату тепер уже не територій, а жінок (які виходять заміж не за них а за іноземців) – є дуже образливо. Чоловіки очікують підтримки від прекрасної половини, а не зради із чужоземцем (що легко і зі сміхом показано в цьому фільмі переведено у саркастичну форму неначе це нормально і так і має бути – хоча насправді хочеться плакати від болю), неначе ніж у спину солдату, але не від ворога, а від тих за кого ти воюєш.
Ніколи не думав, що ми воюємо і захищаємо нашу землю, щоб живучи на ній бачити таке відношення до культурної само ідентичності, навіщо захищати жінок, які призначені не нам. Це однозначно де стабілізує моральний дух солдатів та чоловіків загалом (мене так точно), а отже можна із впевненістю звинувачувати канал \”1+1\” на зумисну, або не зумисну роботу на інтереси Російської Федерації (яка зацікавлена у розладі морального духу народу який вона хоче окупувати в тому числі інформаційно).
2) Даний фільм викликає між расову ненависть (в даному випадку до представників африканської раси). Адже нікому із чоловіків певної раси не буде приємно усвідомлювати і бачити, що жінки його раси мають зв\’язок із представниками іншої раси. Помилкою є привселюдно показувати це та ще і висміювати в тому числі і темношкірого головного героя. Таким чином цей фільм породжує між расову ненависть.
3) Даний фільм формує негативне враження українців, щодо євроінтеграції. Європейці в даному фільмі показані чужими для нас. Після перегляду у мене все частіше виникають ностальгічні спогади про СССР та його величну єдність.
Поляки змогли зберегти свою ідентичність після євроінтеграції та підняти економічний рівень. А ми поки що приймаємо негативні сторони європейської інтеграції при цьому знижуючи економічний рівень. Негативне приймаємо – позитивного не маємо. Після такого висновку люди радо повернуться в лоно колишньої держави СССР, оскільки нова держава ЄС нас не прийняла, а тільки використала, починаючи нас виховувати із негативу.
4) Даний фільм породжує негативні емоції і емоції поразки та беззахисності щодо держави Україна. Адже вона так легко може допустити та абсорбувати всі вище наведені негативні моменти без опору та імунітету до цього.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше