Скарга на канал "НАШ" - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Скарга на канал \”НАШ\”

Я Лєкомцев Андрій Юрійович, місце проживання Запоріжжя, Осипенко 17. Електонна скринька andrii.liekomtsev@gmail.com

Суть мого звернення це скарга на систиматичне розпалювання ворожнечі, приниження честі та гідності громадян України, армії України й россійській пропаганді на телеканалі \”Наш\” власність ТОВ «Наша Прага», ТОВ «НАШ 365».
Принцип роботи данного каналу такий, під видом випадкового глядача який зателефонував і попав у прямий ефір телеканал просуває проросійську пропаганду, та неправдиву, фейкову інформацію що висміює українців, патріотів України й загрожує цілісності та єдності України.
Прикладом цього є випуск \”Коли активісти перестануть кошмарити зірок?\” телеканалу НАШ за 05.05.21. В якому ведучі маніпулюють фактами розповідаючи про россійських артистів, яким був заборонений в\’їзд в Украіну через те що \”щось там не правильно перетнули кордон\” – слова ведучого. Він це говорить про тих які умисно і свідомо підтримують окупацію наших територій, і щоб це закріпити іздять туди і виступають в тому числі і Василий Михайлович Вакуленко. Наступні слова ведучого \”Ми можемо визначити чи є людина нормальною чи нє за однією ознакою, чи бігає вона по вулицям Київа і ставить запитання усім прохожим чий Крим\”, це є прямим розпалюваням ненависті та ворожнечі відносно українців, беручи за основу і перекручуючи історію про небайдужого громадянина, що підійшов до Василий Михайлович Вакуленко який підтримує окупацію Українських територій і питав в нього про Крим. Вони, ведучи телеканалу Наш і сам цей телеканал, насміхається над тими хто підіймає питання окупації Криму та війни на сході, переводячи це на жарт і глузують з цього.
Ще приклад 15 січня 2021 року в ефірі телеканалу колишня народна депутатка Олена Бондаренко заявила, що усі українські військові і зокрема ті, хто воює на Донбасі, є «злочинцями».
\”Той, хто зараз носить погони, за мораллю і за законом, це злочинці в нашій країні.\” — заявила Бондаренко.

Я вважаю що цей канал зашкоджує й становить загрозу цілісності та єдності України. Також він не реагує на санкції та штрафи запровадженні проти нього. А єдина мета телеканалу – проросійська пропаганда, розпалювання розбрату й ненависті у суспільстві.
Єдине що на мою думку може змінити ситуацію у данному випадку це блокування каналу й заборона його трансляції, як це було зробленно з каналами Zik, 112, NewsOne.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше