Скарга на місцевий орган ЗМІ - телеканал "Алекс ТВ" м. Запоріжжя - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Скарга на місцевий орган ЗМІ – телеканал \”Алекс ТВ\” м. Запоріжжя

Я, Якушев Сергій Олександрович, громадянин України, 10 квітня 1980 року народження, мешкаю в м. Запоріжжя, вул. Звенигородська, буд. 8, кв. 11 (поштовий індекс 69093), мобільний телефон: +380676100138, електронна пошта: mega.ser.zp@ukr.net, вимушений звернутися до Вас через обурення російською пропагандою, яку проводить приховано та відверто відкрито місцевий орган ЗМІ – телеканал \”Алекс ТВ\” м. Запоріжжя. Так, на ефіри дуже часто запрошується політолог Ніколаєва Тетяна, яка є росіянкою за національністю, вчилася та жила тривалий час у РФ, а тому нічого доброго не скаже про НАТО, як й поганого про Московію, яка в ефірі канала 18 квітня 2020 р. заперечувала шлях України до НАТО. Однак, НАТО – це шлях України згідно Конституції. І хто через ЗМІ каже протилежне є ЗЛОЧИНЦЕМ, бо порушує Основний Закон України.
Тим більше, що в умовах війни Москви з Україною є ЗЛОЧИНОМ у кубі !!! Телеканал не погодився з моєю оцінкою \”фахівця\”.
Прошу Вас провести перевірку телеканала \”Алекс ТВ\” м. Запоріжжя на предмет відкритого та прихованого розповсюдження російської пропаганди та притягнути його до відповідальності.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше