Скарга на телевізійний контент який показують та озвучують у прайм час. - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Скарга на телевізійний контент який показують та озвучують у прайм час.

Звернення!

Шановні члени Нацради!
Прошу розглянути таку проблему та вжити відповідних дій для подолання у ефірах телеканалів.

Контент 16+
Національна рада розглядає звернення про програми та передачі, які можуть завдати шкоди фізичному, психічному чи моральному розвиткові дітей. Такі програми та передачі дозволяються протягом ефірного часу в добовому відрізку з 23.00 до 06.00 та на каналах з обмеженим доступом і повинні супроводжуватися спеціальними графічними попередження (символами).Також Ви можете залишити звернення про теле- і радіопрограми, що містять елементи порнографії або еротики. В Україні забороняється теле- і радіопродукція, що пропагує порнографію. Теле- і радіопрограми, що містять еротику дозволяються на спеціалізованих каналах або в добовому проміжку з 24.00 до 4.00. Перед трансляцією теле- і радіопрограм сексуального чи еротичного характеру має бути спеціальне звукове або текстове повідомлення.

Проблема:

На вітчизняних телеканалах вже звичними та рейтинговими стали програми та передачі, що показують та подають інформацію кримінального наповнення. У новинах та передачах українського телебачення озвучують та показують сюжети, які завдають психічної та моральної шкоди дітям у їх розвитку. Діти бачать та чують сюжети з вбивствами, згавлтуваннями, пограбуванням, знущанням, жахливими ДТП майже щодня на телеканалах. Невже такі новини є нормою для розвитку культурного та психічно-здорового суспільства зокрема дітей?
А як же тоді норма про 12+ та 16+? Чому ці новини та сюжети не показують у нічний час?
Мова іде і про \”Надзвичайні новини\” по ICTV, про ТСН на 1+1, про \”Вікна\” на СТБ тощо.
Якщо порівнювати кінофільми та серіали з таким контентом, які показують після 23:00 та сюжетами у новина, які показують з 6:00 до 23:00, різниці майже немає, а іноді у фільмах ці жахливі епізоди не є такими страшними у фільмах, як у новинах. Чи не вважаєте ви, що кримінальні новини вже стали частиною життя українців, де порушити закон стає шляхом потрапляння на телеканали та отримання популярності. Чи така популярність має бути прикладом для наслідування?
(Національна рада розглядає звернення про програми та передачі, які можуть завдати шкоди фізичному, психічному чи моральному розвиткові дітей. Такі програми та передачі дозволяються протягом ефірного часу в добовому відрізку з 23.00 до 06.00 та на каналах з обмеженим доступом і повинні супроводжуватися спеціальними графічними попередження (символами)).
Я як батько 3-х дітей, та керівник дитячого футбольного клубу вважаю, що такі сюжети та новини кримінального походження не мають бути доступними для дітей та молоді на укр. телеканалах… У дитячих садочках та школі такого не вчать на уроках, а отже така інформація немає бути доступною для загалу.

Ткачук Олексій Володимирович
(25.11.2018р.)
08321
Київська обл. Бориспільский р-н.
с. Чубинське, вул. Погребняка 8 кв. 37.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше