СтопНасилля та рабство - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

СтопНасилля та рабство

Прошу, зупинити діяльність телеканалу 1+1 та окремих зірок , позбавити не тільки права вести музичну діяльність, а і притягнути до кримінальної відповідальності , з конфісацією всіх майнових та немайнових активів .

На підставі
1. Використання чужих нематеріальних активів, в тому числі підлітка з метою знущання
2. Порушення прав і свобод фізичних осіб, персональної інформації Анни Карпович , яка отримана злочинним шляхом , вже писала в департамент управління
3. Злочинців беруть під варту, а не дають слово в касивому чжому вбранні та образі
4. Телеканал здійснює описану діяльність свідомо та на замовленя
5. Телеканал неодноразово разом з Тіною Кароль , порушив права Анни Карпович, в тому числі застосували незаконний арешт і примусове лікування , переслідування та використання моїх інвестицій для отримання власних вигод. До Тіни Кароль я не виявляла цікавості до її використання мого образу в своїй діяльності і не давала згоду. Це насилля і грубе порушення прав людини , тому я вимагаю щоб її посадили , а я їй допоможу створити зачіску для тюрми, тому що мені дуже відгукнулось увязнення без суду і мої збитки.
Також, вважаю , що її байстрюк має починати працювати щоб повернути взяті в мене кошти . Треба привчати сина до праці в Україні. Наприклад, комунальна служба чи макдональдс , або ринок – добрий старт для злодіїв, які виправляються .
Після випуску та продовження діяльності цієї особи , майно буде конфісковане і у редакторів та дизайнерів 1+1 , а не тільки у жінки з сауни, яку підняли за чужий рахунок.

Хотіла бути відомою – прошу вчитись в Університеті, працювати, а потім ставати зіркою, а не злочинним бидлом , яке до інших лізе і її ніхто не може зупинити.

Чоловіка варто було знайти і туди енергію спрямувати , або за своїм чадом дивитись. А мене самодостатньою виховали і я не давала дозволу втручатись в моє життя .

Скоріш за все , Тані варто перейти на її рівень – голою в сауну і стогнати і завивати там . І триматись подалі від мене . Вивчити закони цивілізованого життя . І почати поважати закон.

Нагадаю: Тіна Кароль у складі групи осіб , переслідували заявника, без її відома труїли, довели до клінічної смерті, вбили людину похилого віку, заблокували діяльність та спричинили збитки , вкрали інтелектуальні активи Анни Карпович, знущались публічно. З 2015 року . Втановила осіб, потерпіла в 2020 році і подала заяви та позови.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше