Телеканал СТБ. Вживання в озвученні телефільму недопустимих висловів, що принижують національну гідність - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Телеканал СТБ. Вживання в озвученні телефільму недопустимих висловів, що принижують національну гідність

Доброго дня!

Вчора, 7 січня 2019 року, на телеканалі СТБ у період з 10:56 год. до 13:32 год. відбувався показ художнього фільму \”Кейт та Лео\”. В озвучці цього фільму було вжито фразу із використанням слова \”хохол\”, яка пролунала о 12:30 год. і була вжита в негативному контексті.

Вважаю використання цього слова в українському телеефірі недопустимим та таким, що принижує честь та національну гідність усіх громадян України, проте, насамперед, громадян української національності. Зауважу, що вказане слово широко використовується медіа-ресурсами та громадянами держави-агресора Російської Федерації для зверхнього та знущального позначення громадян України.

Прошу Вас врахувати цю інформацію у своїй роботі та вжити заходів для подальшого унеможливлення використання подібних фраз в озвученні фільмів, які транслюються українськими телеканалами.

З повагою,
Богдан Гула

08.01.2019

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше