трансляція кабельним оператором телеканалу без ліцензії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

трансляція кабельним оператором телеканалу без ліцензії

Я, Цивінська Олена Валеріївна, (адреса: 65037, Одеська область, с. Мізікевича, вул. Бризова, 63, ОК \”Люстдорф\”), що дію від імені ініциативной групи жителів обслуговуючого кооперативу \”Люстдорф\” (65037, Одеська область, Овідіопольский район, с. Мізікевича, ж/м «Совіньон», Одеський бульвар,5) звертаюсь зі скаргою на дії оператора кабельного зв\’язку ТОВ \”САНА ПЛЮС\”, що транслює через свою мережу неліцензований телеканал \”Совіньон\”.
В процесі мовлення телеканалу \”Совіньон\” ми спостерігаємо порушення діючого законодаства в частині:
– ведення діяльності без отримання відповідної ліцензії;
– поширення неправдивої інформації на замовлення певної групи осіб в т.р. з метою приховування фактів розкрадання майна громади та корупційних злочинів;
– дотримання мовних квот (100% мовлення ведеться на російській мові);
– порядку розповсюдження реклами;
– вимог статей 15 та 15-1 Закону України «Про кінематографію» щодо квоти демонстрування національних фільмів та щодо розповсюдження чи демонстрування творів, розповсюдження і демонстрування яких заборонено законодавством про кінематографію.
Оскільки на наше звернення ТОВ \”САНА ПЛЮС\” відповіло, що не транслює такий канал, а ми кожного дня спостерігаємо його на екранах телевізорів, отже ми вважаємо, що кабельний оператор навмисно вводить в оману населення та державні органи.
Факт мовлення підтверджується через відстежування IP-адреси (http://78.26.208.25/
IP 78.26.208.25
Хост: 78.26.208.25
Город: Одесса
Страна: Ukraine
IP диапазон: 78.26.192.0 – 78.26.223.255
CIDR: 78.26.192.0/19
Название провайдера: Renome-Service: Joint Multimedia Cable Network)
та ствердження самого Медіацентру \”Совіньон\” – http://sovinyon.com/infrastructure/administration/media_center/ .
У зв\’язку з чим прошу Вас надати відповідь на наступні питання:
1. чи має право ТОВ \”САНА ПЛЮС\” включати до пакету послуг телеканал, що веде мовлення без відповідної ліцензії та з порушення законодавства?
2. чи можливо проведення моніторингу зі сторони Нацради мовлення тих каналів, що транслює ТОВ \”САНА ПЛЮС\”, в т.р. телеканалу \”Совіньойн\”?

Додатково доводимо до відома, що ми вимушені будемо звернутися до Національній поліції та органів ДФС з віповідними заявами щодо скоєння злочинів керівництвом ТОВ \”САНА-ПЛЮС\” та телеканалу \”Совіньон\” в частині ведення неліцензованої діяльності, недотримання вимог трудового та податкового законодавства, в т.р. з несплати податків.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше