Українське телебачення ЗА ГРОШІ - ЦЕ ЗРАДА. - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Українське телебачення ЗА ГРОШІ – ЦЕ ЗРАДА.

У гонитві за грошима залишивши країну без вільного БЕЗКОШТОВНОГО мовлення, перевівши телебачення на цифрові приймачі із кодуванням та сплату за їх використання, ви залишите нас, мільйони небагатих українців без доступу до національного телебачення.
Невже гроші вам на стільки застили очі що ви не розумієте ризиків і загроз не тільки інформаційній безпеці і вільному доступу до інформації громадян України, а і самій нашій державі, «розуми, вуха та очі» якої продаєте всім кому завгодно. Так, саме ПРОДАЄТЕ, бо всі ті люди які обов’язково будуть щось шукати замість платного українського телебачення, встановлюючи супутникові антени, обов’язково знайдуть що слухати та дивитись, та це вже буде нажаль не українське ПЛАТНЕ телебачення.
Невже ви не розумієте, що більшість населення, а особливо в усіх невеликих населених пунктах залишаться з темними екранами, які швидко замінять на російське.
Якщо перехід на цифру такий неминучий, то спочатку треба винайти спосіб як надавати БЕЗКОШТОВНИЙ сигнал українських телеканалів якомога більшій кількості як своїх людей, так і людям інших держав, замість того що б позбавляти своїх людей доступу до національного мовлення, до пропаганди та оповіщення. Ви повинні це знати (якщо своїх мізкив не вистачає) що відключення аналогового мовлення призведе до переходу усіх непокритих цифровим сигналом домогосподарств на безкоштовне супутникове мовлення, де в основному будуть дивитися безкоштовне російське телебачення (міжнародні ОРТ, РТР і НТВ -1,2,3, то що).
Таким чином ви самі, своїми руками, своєю жадобою та ненаситністю штовхаєте українців в обійми російського зомботелемовлення. Мало того, значна частина найбіднішого населення, взагалі залишиться без доступу до будь якого телебачення. Якщо у цьому полягає ваша роль, якщо за це ви без докорів сумління отримуєте свою немаленьку зарплатню, яка складається із податків, що вираховується із наших жебрацьких пенсій та мізерних зарплат – то горіти вам у полум’ї пекла.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше