"Вуличне радіо"-порушення законодавства - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

\”Вуличне радіо\”-порушення законодавства

Доброго дня. Мене звуть Уразов Гліб. Я з міста Кропивницький. З січня місяця у нас в місті, на зупинках громадського транспорту, працює так зване «Вуличне радіо».
Протягом всього часу поки знаходишся на зупинці, ПРИМУСОВО, доводиться слухати рекламну інформацію яка звучить з гучномовців. Що дуже сильно впливає на фізичний і емоційний стан. На відміну від телевізійного або радіоканалу, я не можу переключити або вимкнути «вуличне радіо». Що, як я вважаю, обмежує мої конституційні права. І порушує законодавство України, так як, в денний час в громадських місцях, біля навчальних закладів, і місцях масового скупчення дітей звучить пропаганда і реклама алкогольних напоїв і закладів. (Відео доказ можу надати) Так само, згідно з інформацією на сайті «вуличного радіо», рекламний час займає 70%. https://vulradio.com/ru/franshyza-radio/
Кропивницька ОДА яка видала дозвіл на цей вид діяльності не контролює інформацію яка звучить з цього засоби масової інформації, (згідно інформації з сайту «вуличного радіо», кожен день їх рекламу слухає: 117 000 чоловік) так як це не в їх компетенції.
Підкажіть будь ласка, яким чином можна обмежити це джерело масової недоброякісної інформації, яке ПРИМУСОВО доводиться слухати в громадських місцях?

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше