Зміст телепередачі, де видно повним планом жіночі статеві органи - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Зміст телепередачі, де видно повним планом жіночі статеві органи

Добрий день!
Хочу донести інформацію і дізнатись чи правомірно та естетично в наш час показувати передачі, де на повний екран фігурують кадри про жіночі статеві органи.
29.03.2018 на телеканалі СТБ йшов випуск №9 (5 сезон) близько 23.00 з назвою \”Як омолодити статеві губи\”. Там було показано, як на гінекологічному кріслі лежить жінка , і на прикладі її статевих губ була проведена операція, показані результати органу після операції з коментаріями врача. Це визиває огидність, бо який би не був сюжет, а дивитись чужі інтимні місця з екрану у збільшеноу вигляді ну совсім не естетично. Ось посилання з їхнього сайту на сюжет https://tilo.stb.ua/ru/episode/kak-omolodit-polovye-guby/. Пацеєнт була з короткою стрижкою і темним волоссям. По ссилці на відео , наприклад, на 1:48:15 хвилині видно одні із таких кадрів. Там герой – Наталія, у якої стоіть діагноз \”Слабкість піхви\”. Фото кадру прикріпляю у зверненні.

Мої контакти – тел.0677292801, Тройно Олексндра Геннадіївна, пошта fame@ukr.net

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше