Звернення щодо анулювання боргу - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Звернення щодо анулювання боргу

21.09.2018 Мною придбана квартира за адресою м Вишневе вул. Першотравнева буд.10 кв 35. У грудні 2018 я отримала квітанцію про заборгованість колишнього власника квартири на сумму 2495 грн від ДП ТРК \”Регіон Ультра\” ТОВ \”Іма\” за кабельне телебачення.
Я зателефонувала в дану компанію та пояснила про те що я новий власник квартири, кабельним телебаченням я не користувалась та про заборгованість колишній власник мене не проінформував. Я звернулась з проханням не нараховувати в подальшому абонентську плату за кабельне телебачення та анулювати даний борг.
Але через тривалий час, а саме у вересні 2019 мені знову прийшла квітанція із заборгованістю колишнього власника на суму 2441 грн. На моє повторне звернення по телефону в дану компанію мені відповіли що абонентська плата після мого звернення більше не нараховується, але даний борг залишається на квартирі як коммунальний борг на квртиру.
З даним поясненням я не згодна, тому що я не укладала договір з вищевказаною компанією. Вищевказана компанія не являється коммунальним підприємством. Але якби являлась, то згідно законодавста, а саме роз\’яснення Верховного Суду, борги колишніх власників не переходять на нових.
Прошу анулювати даний борг. У разі відмови пояснити причини згідно діючого законодавства, з посиланням на законодавчі документи та надати розшифровку даного боргу в розрізі років та місяців із вказаними сумами абонентської плати.
Брусєнцева Ганна Іванівна. Адреса: Київська область м Вишгород вул Набережна буд 2 кв 21. Електронна адреса: brusencevaanna7@gmail.com Телефон: 0954931402
12.09.2019

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше