Фільми Archives - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Загроза національній безпеці

28.10 і 29.10 цього року телеканал ”Наше кіно” (група RTVi) транслював радянський фільм ”Бенкети Валтасара, або Ніч зі Сталіним\" (СРСР, 1989, режисер Юрій Вікторович Кара), у якому зіграв Гафт Валентин Йосипович, занесений до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці (http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245331003&cat_id=244966805).
Прошу належно відреагувати.

Кіно Фільми Та Серіали

Привіт мене звуть Дмитро я живу в місті Харків. Я хотів би у вас дізнатися я в інтернеті прочитав що ви повернете певні фільми з чорного списку. Я хочу бачити на екранах Сватів Далекобійники Бригада заборонена це вже точно або буде дозволена Спецназ 1 2 Диверсант і Диверсант кінець війни Опера хроніки забійного відділу вулиці розбитих ліхтарів Повернення Мухтара Котовський Ворошиловський Стрілець і можна ще Я лечу і Простоквашино І ще покажіть всі частини Три Богатирі навіть хід Конем я вас прошу поверніть ці Серіали на телеекрани України

доцільність трансляції фільму

Добрий день. Прошу вас дати оцінку виходу на каналі НТН фільму \"Шел 4 год войньі...\".
Видається неприпустимим демонстрація будь-яких фільмів на українському просторі, які б пропагували \"силу і міць\" ворожої нам держави.
Цинізмом є і те, що фільм з такою назвою транслюється, коли в Україні справді \"йде четвертий рік війни\".
Дякую,
з повагою, Оксана Говера

Пропоганда сепоратизму

Серіал \"Красная королева\" на каналі Інтер із його ностальгією за Комуністичною партією не веде народ України до кращого, а є звичайним сепаратизмом, що має бути жорстоко покараним. Прошу, вимагаю заборонити трансляції подібних продукрів.

Звернення щодо законності демонстрації фільму

Прошу повідомити: яке має право канал СТБ демонструвати (а він демонструє) з 10.15 год. по 14.10 год. 16 грудня 2017 р.: http://www.stb.ua/ua/tv/, фільм виробництва країни-агресора Росії \"Щастя за угодою\" (\"Счастье по договору\"), який вироблений у 2017 році: http://www.kino-teatr.ru/kino/movie/ros/126212/annot/? І якщо такого права немає, то хто понесе за це покарання і скільки це (неодноразове нехтування законодавством цим каналом) буде продовжуватись?
16 грудня 2017 р.
Ігор Віталійович Аврамчук
адреса; пом. №171, буд. №32, вул. П. Мирного, м. Хмельницький, 29027
ihor72@ukr.net