Фільми Archives - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Порушення умов телемовлення

Доброго дня!
01.12.2020 на телеканалі World Kino TV1000, о 14:30 була трансляція фільма \"Будинок\" в якому використовувалась ненормативна лексика, огидна еротична сцена, де жінка старшого віку мастурбує хлопцеві з частковим показом статевого органу. Також у цьому фільмі був присутній булінг, де хлопці знущалися над товстою жінкою та запрошували її у Макдональдс після сього пропонували їй поїхати до них, де вони її згвалтують та випорожняться їй до рота! І це все за 20 хвилин перегляду цього нетямущого, тупого фільму. Нехай ті хто ці фільми знімає показує їх своїм дітям. Також цей фільм не був з позначкою 18+, та і взагалі такі низькобробні контент не повинні показувати по телевізору, бо наші діти це дивляться, як і моя дочка, яка побачила цей фільм, якій 6 років, це жах! Прошу на засіданні вжити усіх необхідних заходів щодо даного телеканалу!

Заборонити

Прошу розглянути питання про заборону показувати канал 112 нью званн зік україна новий канал інтер інело тіві

Загроза національній безпеці

29.09 і 30.09 цього року телеканал ”Наше любімоє кіно” (рос. “Наше любимое кино”) транслював радянський фільм “Учти Валтасара, або ніч зі Сталіним (рос. ”Пиры Валтасара, или Ночь со Сталиным”), СРСР, 1989, реж. Кара Юрій Вікторович, у якому зіграв Гафт Валентин Йосипович, занесений до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці (http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245331003&cat_id=244966805) .
Прошу належно відреагувати.

Загроза національній безпеці

28.10 і 29.10 цього року телеканал ”Наше кіно” (група RTVi) транслював радянський фільм ”Бенкети Валтасара, або Ніч зі Сталіним\" (СРСР, 1989, режисер Юрій Вікторович Кара), у якому зіграв Гафт Валентин Йосипович, занесений до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці (http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245331003&cat_id=244966805).
Прошу належно відреагувати.

Кіно Фільми Та Серіали

Привіт мене звуть Дмитро я живу в місті Харків. Я хотів би у вас дізнатися я в інтернеті прочитав що ви повернете певні фільми з чорного списку. Я хочу бачити на екранах Сватів Далекобійники Бригада заборонена це вже точно або буде дозволена Спецназ 1 2 Диверсант і Диверсант кінець війни Опера хроніки забійного відділу вулиці розбитих ліхтарів Повернення Мухтара Котовський Ворошиловський Стрілець і можна ще Я лечу і Простоквашино І ще покажіть всі частини Три Богатирі навіть хід Конем я вас прошу поверніть ці Серіали на телеекрани України

доцільність трансляції фільму

Добрий день. Прошу вас дати оцінку виходу на каналі НТН фільму \"Шел 4 год войньі...\".
Видається неприпустимим демонстрація будь-яких фільмів на українському просторі, які б пропагували \"силу і міць\" ворожої нам держави.
Цинізмом є і те, що фільм з такою назвою транслюється, коли в Україні справді \"йде четвертий рік війни\".
Дякую,
з повагою, Оксана Говера

Пропоганда сепоратизму

Серіал \"Красная королева\" на каналі Інтер із його ностальгією за Комуністичною партією не веде народ України до кращого, а є звичайним сепаратизмом, що має бути жорстоко покараним. Прошу, вимагаю заборонити трансляції подібних продукрів.

Звернення щодо законності демонстрації фільму

Прошу повідомити: яке має право канал СТБ демонструвати (а він демонструє) з 10.15 год. по 14.10 год. 16 грудня 2017 р.: http://www.stb.ua/ua/tv/, фільм виробництва країни-агресора Росії \"Щастя за угодою\" (\"Счастье по договору\"), який вироблений у 2017 році: http://www.kino-teatr.ru/kino/movie/ros/126212/annot/? І якщо такого права немає, то хто понесе за це покарання і скільки це (неодноразове нехтування законодавством цим каналом) буде продовжуватись?
16 грудня 2017 р.
Ігор Віталійович Аврамчук
адреса; пом. №171, буд. №32, вул. П. Мирного, м. Хмельницький, 29027
ihor72@ukr.net