Мова Archives - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Сайт www.vodafone.ua російською

Сайт https://www.vodafone.ua за результатом пошуку через google.com.ua відображається і по замовчуванню завантажується російською мовою. Google ставить першим в список результат російською, цей результат пошуку - реклама водафон. Це законно?

Дотримання мовних квот в ефірі радіостанції \"П\'ятниця\"

Доброго дня,
прошу перевірити наповнення ефіру радіостанції \"П\'ятниця\" на виконання мовної квоти (значне наповнення ефіру піснями що виконуються мовою країни агресора). Зміст контенту радіостанції може містити пісні заборонених в Україні виконавців.

Російськомовний серіал під українською назвою

Добрий день, на телеканалі СТБ анонсують серіал \"Кріпосна\", що будуть показувати з 25 лютого 2019 року. По телебаченню в інтернеті та навіть в метро висить реклама. Але ця реклама повністю збиває і вводить в якийсь ступор. Назва Українською \"Кріпосна\", а серіал весь російською. Тоді хай називають \"Крепостная\"! Що ж це таке, просто вводять в оману. І кожен день я бачу цю рекламу і зрозуміти не можу, чи це маскування чи знущання? Прошу пояснити, як можна російськомовний фільм назвати українською? aleksun@ukr.net

Перевірка \"Світ ФМ\" на дотримання частки українських пісень в ефірі

Прохання перевірити радіостанцію \"Світ ФМ\" ( https://www.nrada.gov.ua/state-register/rmk-gromadske-movlennya-tov/) на дотримання частки українських пісень в ефірі. Часто, вмикаючи цю радіостанцію, я чую російськомовний музичний продукт, і маю сумніви, що радіостанція дотримується вимог законодавства.

Мовна політика радіо П\'ятниця

Кількість російської мови на радіо П\'ятниця перевищує норми

Радіостанція А ФМ в м. Охтирка

Більшість пісень, що звучить в ефірі є російськомовними. До того ж виконавці цих пісень є в \"чорному\" списку СБУ. Прошу розглянути і відреагувати на грубе порушення закону

Мовне питання

Дуже рідко вмикаю телевізор тому що неприємно чути все мовлення 90% каналів на російській мові. Зробіть щось! Ад же всі ведучі всіх каналів прекрасно володіють українською мовою. Чому майже всі канали працюють на російській мові? Чому наші політики приходять на передачі та розмовляють російською? Жах! Це ж треба так любити сусідню домівку і так принижувати свою!

Третє тестове звернення

Повторне прикріплення файлу

Друге тестове звернення

Прикріплено файл

Не виконання квот по на українську пісню радіо \"Шансон\"

Прошу перевірити чи дотримується радіо \"Шансон\" закон про квоти на україномовні пісні. Оскільки україномовні пісні зустрічаються дуже рідко. Дякую

Радіо \"Пятница\"

В ефірі багато російськомовного контенту

Мова на інтернет-порталах, зокрема Мегого

Доброго дня,
Прошу сказати, хто займається питанням мови на інтернет-порталах?
Це питання у мене постало після того, коли ми неодноразово купували фільми для перегляду на \"Мегого\", та все далі рідше ми маємо змогу подивитись фільм на українській мові. Реклама і опис подається українською, а фільм після оплати йде російською і немає вибору. Також фільми, які були безкоштовні і ми дивились їх українською, зараз ідуть російською!
Допоможіть висвітлити це питання.
З повагою,
Оксана Стець

Недотримання законодавства про квоти на україномовну пісенну продукцію

Радіостанція Бізнес радіо систематично не дотримується закону про квоту на україномовну пісенну продукцію і час трансляції. Україномовні пісні транслюються лише вранці до 9 години. Протягом дня україномовні пісні не транслюються зовсім. Прошу звернути увагу на порушення радіостанцією законодавства України.

Порушення квот мовлення державною мовою телеканалом Інтер

Звернення стосовно недотримання частки мовлення державною мовою телеканалом Інтер; а також стосовно недотримання обсягу ведення передач державною мовою. Прошу перевірити загальну частку ведення мовлення державною мовою. Викласти статистику, результати перевірки частки мовлення телеканалу Інтер на сайті , а також поширитт в засобах масової інформації. Дякую

Щодо дотримання музичним каналом М1 мовних квот

Доброго дня!
Я б хотіла отримати роз\'яснення, чому на музичному каналі М1 не дотримуються мовні квоти,
хіба на цей канал вони не розповсюджуються? Мало того, що на даному каналі, який позиціонує
себе \"першим музичним\" в Україні, україномовних кліпів можна перерахувати на пальцях однієї руки,
частка російських виконавців постійно росте.Чому я повинна слухати всяких Галкіних, Пірожкових,
Лазаревих, Родрінесів, Бузових і тд.
Прошу надати відповідь на моє звернення на електронну пошту olya530@ukr.net