Національний продукт Archives - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Відсутність дитячих передач на дитячих телеканалах

Добрий день
Не зовсім розумію принципів вашої роботи, бо на дитячих каналах для дітей одні дурнуваті американські мультики. Чому на дитячих каналах немає телепередач Українською мовою і зробленою в Україні? З дітей роблять зомбі . Коли ви пишете закони, то ви самі їх відкрийте і почитайте і чи ви їх виконуєте.ви як наглядова рада телерадіоефіра маєте право рекомендувати телеканалам щось там робити, наприклад
Телепередачі дитячі. Чому ви не бачите телепередач антиукраїнських, пропагандистських, комуністичних, радянських. В мене виникло одне питання , навіщо нам в Україні така рада. Що ви робите???? На том же Донбасі нема нашого мовлення. Може ви помилилися професією?
З повагою і вірою в краще. Підпис трохи нижче

СтопНасилля та рабство

Прошу, зупинити діяльність телеканалу 1+1 та окремих зірок , позбавити не тільки права вести музичну діяльність, а і притягнути до кримінальної відповідальності , з конфісацією всіх майнових та немайнових активів .

На підставі
1. Використання чужих нематеріальних активів, в тому числі підлітка з метою знущання
2. Порушення прав і свобод фізичних осіб, персональної інформації Анни Карпович , яка отримана злочинним шляхом , вже писала в департамент управління
3. Злочинців беруть під варту, а не дають слово в касивому чжому вбранні та образі
4. Телеканал здійснює описану діяльність свідомо та на замовленя
5. Телеканал неодноразово разом з Тіною Кароль , порушив права Анни Карпович, в тому числі застосували незаконний арешт і примусове лікування , переслідування та використання моїх інвестицій для отримання власних вигод. До Тіни Кароль я не виявляла цікавості до її використання мого образу в своїй діяльності і не давала згоду. Це насилля і грубе порушення прав людини , тому я вимагаю щоб її посадили , а я їй допоможу створити зачіску для тюрми, тому що мені дуже відгукнулось увязнення без суду і мої збитки.
Також, вважаю , що її байстрюк має починати працювати щоб повернути взяті в мене кошти . Треба привчати сина до праці в Україні. Наприклад, комунальна служба чи макдональдс , або ринок - добрий старт для злодіїв, які виправляються .
Після випуску та продовження діяльності цієї особи , майно буде конфісковане і у редакторів та дизайнерів 1+1 , а не тільки у жінки з сауни, яку підняли за чужий рахунок.

Хотіла бути відомою - прошу вчитись в Університеті, працювати, а потім ставати зіркою, а не злочинним бидлом , яке до інших лізе і її ніхто не може зупинити.

Чоловіка варто було знайти і туди енергію спрямувати , або за своїм чадом дивитись. А мене самодостатньою виховали і я не давала дозволу втручатись в моє життя .

Скоріш за все , Тані варто перейти на її рівень - голою в сауну і стогнати і завивати там . І триматись подалі від мене . Вивчити закони цивілізованого життя . І почати поважати закон.

Нагадаю: Тіна Кароль у складі групи осіб , переслідували заявника, без її відома труїли, довели до клінічної смерті, вбили людину похилого віку, заблокували діяльність та спричинили збитки , вкрали інтелектуальні активи Анни Карпович, знущались публічно. З 2015 року . Втановила осіб, потерпіла в 2020 році і подала заяви та позови.

звернення стосовно недотримання частки національного аудіовізуального продукту

Доброго дня! 14.05.2021 з 13.00 по 15.00 радіостанція 103.1 FM (Київ) я почув недотримання телерадіоорганізаціями частки національного аудіовізуального продукту або музичних творів українських авторів чи виконавців. Пролунало всого пара творів українською мовою.

Геть руки вiд Карпова i каналу Прямий

Геть руки вiд Карпова i каналу Прямий

Українські канали зникли

Ряд українських каналів ( Новий, ICTV. Прямий, ОЦЕ) в місті Чорноморськ Одеської області найбільший оператор кабельного телебачення замінив на канали РФ