Перелік програм Archives - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Відсутність дитячих передач

Добрий день
Раніше о 21 годині вечора для дітей робили дитячу передачу Степашка і т.д.
Чи на плануєте ви робити якусь дитячу программу для дітей перед сном? Можливо, зобов\'яжете дитячі канали вести хоть пару передач розвиваючих для різних категорій дітей.
Я оплачую платне телебачення Світ тв, звертався в компанію, вони сказали, що лише транслюють передачі.

Бондаренко Олександр Миколайович, Чернігівська область, м. Ніжин, вул, Павлівська, 9
Наскільки я розумію в дитячому віці формуються погляди на життя і т.д. чому телерадіокомпанії не займаються цим?

Відключення Українських телеканалів

Сьогодні, 01.10.2018р., оператором кабельного телебачення \"Інформаційні технології\" було відімкнено трансляцію майже всіх Українських телеканалів. Прошу розглянути правомірність даної ситуації, оскільки я, як споживач послуги, не була попереджена про таке відімкнення заздалегідь та, наразі, не маю змоги переглядати Українські телеканали.

Повідомлення з сайту оператора \"В связи с политикой медиагрупп направленной на чрезмерное повышение цен на ретрансляцию телеканалов, с 1 октября 2018 года отключены телеканалы медиагрупп «1+1 Media», «StarLightMedia», «Inter Media Group».\" https://www.it-tv.org/

Обмеження, щодо каналів для перегляду футбольних матчів та інших спортивних подій

Доброго дня.

Звертаюсь до Вас з проблемою того, що в переліку 32-ох телевізійних каналів, які доступні для перегляду в форматі цифрового телебачення, нажаль, відсутні канали для перегляду футбольних матчів та інших спортивних подій. Це обмеження, вважаю не справедливим та таким, що обмежує права громадянина до доступу до інформації. Оскільки загальнонаціональні канали не завжди транслюють ключові футбольні матчі відбіркового, групового або фінального етапу світових змагань. Для прикладу вказую матч 15.08.2018 року за Суперкубок УЄФА між командами \"Реал\" та \"Атлетіко\", який був доступний для перегляду лише на каналі \"Футбол 1\", який відсутній у переліку каналів Т2.
Враховуючи вищесказане, прошу в подальшому забезпечити рівний доступ громадян України до перегляду футбольних матчів та інших спортивних змагань зобов\'язавши транслювати матчі на вже доступних для перегляду каналів Т2 або включити в цей список канали \"Футбол 1\" та \"Футбол 2\".

Дякую.