Порушення прав абонентів Archives - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Відсутність аналогового телебачення Чернігівській області

Ми проживаємо на дачі, в Чернігівській області, а з 01.08.18 виявилось, що це Київська, тому що, в нас відімкнули аналогове телебачення. В новинах повідомили, що все пройшло на ура, комусь видавали тюнери????, нам чогось ніхто і нічого. І мало хто дзвонив і повідомляв про проблеми, а куди і по якому номеру, куда кричать. Продивилась все на вашому сайті і не знайшла ніякого телефону гарячої лінії.

Нарушение закона Украины о кинематографии

Добрый день,
в прокате кинотеатра Визория на ул. Вербицкого 1 в г.Киеве идет фильм \"О чём говорят мужчины. Продолжение\" производства России что прямо нарушает закон Украины о кинематографической продукции.
Вот ссылка на изменения от 05.02.2015

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/159-19

Статья 15, второй абзац:
\" Заборона трансляції фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди, передбачених попереднім реченням органів та дій, поширюється на фільми, вироблені після 1 січня 2014 року.\"

В связи с чем, прошу уведомить администрацию и прекратить распространение и трансляцию данной ленты.
С уважением,
Куликовский Максим

Припинення транслювання українських рейтингових каналів провайдером кабельного телебачення у місті Житомирі

З 1 січня 2018 року
Постачальник послуг ТОВ \"Житомирські інформаційні мережі\" (офіс - вул. Київська, 2) без попередження та повідомлення про наміри, відключило нам три всеукраїнські телеканали: 1+1, 2+2, ТЕТ.
Свій крок ТОВ пояснює тим, що медіа-холдинг Коломойського «Главред-медіа», якому належать названі телеканали, підвищив плату за показ своєї телепродукції.
Нібито ведуться переговори. Натомість замість них транслюються інші канали з жахливою якістю, на які було піднято абонплату уже з попередженням.

Виникає кілька питань:
1.Дата, коли ТОВ \"Житомирські інформаційні мережі\" дізналося про підвищення ціни?
2. Хто персонально винний у тому, що до 01.01.2018 питання трансляції не вирішене?
3. Чи має право ТОВ \"Житомирські інформаційні мережі\" самовольно, без попередження та повідомлення про наміри, відключати рейтингові телеканали?
4. Чи не є подібне відключення порушенням договору між користувачами кабельної мережі та ТОВ \"Житомирські інформаційні мережі\"?
5. Які штрафні санкції має виплатити нам, споживачам послуг кабельної мережі, ТОВ \"Житомирські інформаційні мережі\"?

Українське телебачення ЗА ГРОШІ - ЦЕ ЗРАДА.

У гонитві за грошима залишивши країну без вільного БЕЗКОШТОВНОГО мовлення, перевівши телебачення на цифрові приймачі із кодуванням та сплату за їх використання, ви залишите нас, мільйони небагатих українців без доступу до національного телебачення.
Невже гроші вам на стільки застили очі що ви не розумієте ризиків і загроз не тільки інформаційній безпеці і вільному доступу до інформації громадян України, а і самій нашій державі, «розуми, вуха та очі» якої продаєте всім кому завгодно. Так, саме ПРОДАЄТЕ, бо всі ті люди які обов’язково будуть щось шукати замість платного українського телебачення, встановлюючи супутникові антени, обов’язково знайдуть що слухати та дивитись, та це вже буде нажаль не українське ПЛАТНЕ телебачення.
Невже ви не розумієте, що більшість населення, а особливо в усіх невеликих населених пунктах залишаться з темними екранами, які швидко замінять на російське.
Якщо перехід на цифру такий неминучий, то спочатку треба винайти спосіб як надавати БЕЗКОШТОВНИЙ сигнал українських телеканалів якомога більшій кількості як своїх людей, так і людям інших держав, замість того що б позбавляти своїх людей доступу до національного мовлення, до пропаганди та оповіщення. Ви повинні це знати (якщо своїх мізкив не вистачає) що відключення аналогового мовлення призведе до переходу усіх непокритих цифровим сигналом домогосподарств на безкоштовне супутникове мовлення, де в основному будуть дивитися безкоштовне російське телебачення (міжнародні ОРТ, РТР і НТВ -1,2,3, то що).
Таким чином ви самі, своїми руками, своєю жадобою та ненаситністю штовхаєте українців в обійми російського зомботелемовлення. Мало того, значна частина найбіднішого населення, взагалі залишиться без доступу до будь якого телебачення. Якщо у цьому полягає ваша роль, якщо за це ви без докорів сумління отримуєте свою немаленьку зарплатню, яка складається із податків, що вираховується із наших жебрацьких пенсій та мізерних зарплат – то горіти вам у полум’ї пекла.