Порушення прав абонентів Archives - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Відсутній телесигнал у певні (пікові) години доби

Доброго дня.
Пишу скаргу-звернення з приводу відсутності у конкретний час доби сигналу телебачення за першими вісьмома каналами мережі транслювання: зокрема 1+1, Україна, Інтер, СТБ та ін.
Суть проблеми: зникає сигнал транслювання телеканалів у пікові години вдень і ввечері у с. Мліїв, садстанція. за координатами Мліїв
Черкаська область, 19511
49.317051, 31.504434
За нашою версією, не вистачає потужностей передавальної станції. Прохання модернізувати чи стимулювати модернізувати передавальний пристрій за цими координатами, тому що аудиторія хоч і невелика, але страждають споживачі послуг і телевізійних трансляцій.
Буду вдячна за сприяння відновленню якісної роботи передавача.

Vega Telecommunications Group Національний телеком-оператор України

Прошу допомогти в ситуації з Vega Telecommunications Group
Національний телеком-оператор України.
Не повинна людина сплачувати за ненадані послуги!

порушення прав споживача

№ Договору
4947393
Попруга В.В.

МІЙ РАХУНОК
Поточний баланс:
+9,57
Рекомендовано сплатити:
0

МОЇ ПОСЛУГИ
ВОЛЯ Smart HD Підключено

Легкий. Компанія ВОЛЯ в порушення діючого договору припинила надання послуг ТБ. На мої звернення про відновлення ТБна протязі вересня 2020 року не реагує. Нав язує мені дорожчий пакет послуг тб. ПРОШУ РЕАГУВАТИ НА ПОРУШЕННЯ З БОКУ ВОЛЯ, ЦЕ ПОВТОРНЕ ЗВЕРНЕННЯ ВІДПОВІДЬ НА ПЕРШЕ ВІДСУТНЯ.

порушення прав споживача

компанія воля в односторонньму порядку припинила виконувати договірні зобов язання з надання послуг ТБ.№ Договора: 4947393 МОЙ СЧЕТ
Текущий баланс:
+10,43
Рекомендовано оплатить:
0
МОИ УСЛУГИ
ВОЛЯ Smart HD Подключено

Легкий. прошу реагування на незаконні дії компанії

Розблокуйте телеканали

Добрий день! Розблокуйте телеканали супутникового телебачення. Через те що люди див яця телеканали російські. А вони видають не вірну інформацію. Бо переходити на віасат чи на ехстра тв, люди не будуть. Купляти нове обладнання, і платити абонплату за рекламу що ті телеканали показують. Також говорять що т2 заброкують скоро. Прохання розглянути звернення, і повернути людей телеканали

\"Грамотность\" телеведущих, журналистов . . .

Добрый день! Интересует вопрос : осуществляется ли контроль грамотности журналистов и телеведущих при подаче информации? Сколько можно повторять одни и те же ошибки,например, в слове ДОНЬКА ударение на 2-м слоге, в слове НАПІЙ на 1-м,хотя должно быть наоборот. Почему стали употреблять НАЙБІЛЬШ перед такими словами ,как ГАРНІШИЙ,КРАСИВІШИЙ,ПОШИРЕНІШИЙ,ДОТЕПНІШИЙ и т.п. Ведь это уже превосходная степень, известно еще со школы. Не мешало бы иногда просматривать телеэфиры советских времен,когда подобные ошибки могли стоить работы. И правильно !

Відсутність аналогового телебачення Чернігівській області

Ми проживаємо на дачі, в Чернігівській області, а з 01.08.18 виявилось, що це Київська, тому що, в нас відімкнули аналогове телебачення. В новинах повідомили, що все пройшло на ура, комусь видавали тюнери????, нам чогось ніхто і нічого. І мало хто дзвонив і повідомляв про проблеми, а куди і по якому номеру, куда кричать. Продивилась все на вашому сайті і не знайшла ніякого телефону гарячої лінії.

Нарушение закона Украины о кинематографии

Добрый день,
в прокате кинотеатра Визория на ул. Вербицкого 1 в г.Киеве идет фильм \"О чём говорят мужчины. Продолжение\" производства России что прямо нарушает закон Украины о кинематографической продукции.
Вот ссылка на изменения от 05.02.2015

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/159-19

Статья 15, второй абзац:
\" Заборона трансляції фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди, передбачених попереднім реченням органів та дій, поширюється на фільми, вироблені після 1 січня 2014 року.\"

В связи с чем, прошу уведомить администрацию и прекратить распространение и трансляцию данной ленты.
С уважением,
Куликовский Максим

Припинення транслювання українських рейтингових каналів провайдером кабельного телебачення у місті Житомирі

З 1 січня 2018 року
Постачальник послуг ТОВ \"Житомирські інформаційні мережі\" (офіс - вул. Київська, 2) без попередження та повідомлення про наміри, відключило нам три всеукраїнські телеканали: 1+1, 2+2, ТЕТ.
Свій крок ТОВ пояснює тим, що медіа-холдинг Коломойського «Главред-медіа», якому належать названі телеканали, підвищив плату за показ своєї телепродукції.
Нібито ведуться переговори. Натомість замість них транслюються інші канали з жахливою якістю, на які було піднято абонплату уже з попередженням.

Виникає кілька питань:
1.Дата, коли ТОВ \"Житомирські інформаційні мережі\" дізналося про підвищення ціни?
2. Хто персонально винний у тому, що до 01.01.2018 питання трансляції не вирішене?
3. Чи має право ТОВ \"Житомирські інформаційні мережі\" самовольно, без попередження та повідомлення про наміри, відключати рейтингові телеканали?
4. Чи не є подібне відключення порушенням договору між користувачами кабельної мережі та ТОВ \"Житомирські інформаційні мережі\"?
5. Які штрафні санкції має виплатити нам, споживачам послуг кабельної мережі, ТОВ \"Житомирські інформаційні мережі\"?

Українське телебачення ЗА ГРОШІ - ЦЕ ЗРАДА.

У гонитві за грошима залишивши країну без вільного БЕЗКОШТОВНОГО мовлення, перевівши телебачення на цифрові приймачі із кодуванням та сплату за їх використання, ви залишите нас, мільйони небагатих українців без доступу до національного телебачення.
Невже гроші вам на стільки застили очі що ви не розумієте ризиків і загроз не тільки інформаційній безпеці і вільному доступу до інформації громадян України, а і самій нашій державі, «розуми, вуха та очі» якої продаєте всім кому завгодно. Так, саме ПРОДАЄТЕ, бо всі ті люди які обов’язково будуть щось шукати замість платного українського телебачення, встановлюючи супутникові антени, обов’язково знайдуть що слухати та дивитись, та це вже буде нажаль не українське ПЛАТНЕ телебачення.
Невже ви не розумієте, що більшість населення, а особливо в усіх невеликих населених пунктах залишаться з темними екранами, які швидко замінять на російське.
Якщо перехід на цифру такий неминучий, то спочатку треба винайти спосіб як надавати БЕЗКОШТОВНИЙ сигнал українських телеканалів якомога більшій кількості як своїх людей, так і людям інших держав, замість того що б позбавляти своїх людей доступу до національного мовлення, до пропаганди та оповіщення. Ви повинні це знати (якщо своїх мізкив не вистачає) що відключення аналогового мовлення призведе до переходу усіх непокритих цифровим сигналом домогосподарств на безкоштовне супутникове мовлення, де в основному будуть дивитися безкоштовне російське телебачення (міжнародні ОРТ, РТР і НТВ -1,2,3, то що).
Таким чином ви самі, своїми руками, своєю жадобою та ненаситністю штовхаєте українців в обійми російського зомботелемовлення. Мало того, значна частина найбіднішого населення, взагалі залишиться без доступу до будь якого телебачення. Якщо у цьому полягає ваша роль, якщо за це ви без докорів сумління отримуєте свою немаленьку зарплатню, яка складається із податків, що вираховується із наших жебрацьких пенсій та мізерних зарплат – то горіти вам у полум’ї пекла.