Російська пропаганда Archives - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Пісні про зону та красу Росії і культуру країни агресора

Вітаю вас шановне панство! Особисто мені як громадянину та патріоту України дуже соромно за одну із місцевих радіостанцій Житомира Зет Радіо 106,1 Фм . Яка у своєму ефірі транслює пісні про зону (лагеря) та оспівує красу російської культури та російських міст. Вибачайте! Але особисто я ввжаю це не нормальним! Куди дивляться представники в регіоні? Перевірте будь-ласка! Дуже Вам дякую!

скасування ліцензії телеканалу Інтер

1. Ініціювати у найкоротші терміни процедуру позбавлення ліцензії телеканалу Інтер у зв\'язку з характером інформаційної політики телеканалу в умовах фактичної інформаційної війни з Російською Федерацією.
2. Публічно засудити інформаціну політику телеканалу Інтер через усі можливі українські ЗМІ. Рекомендуємо записати окреме звернення з цього приводу, яке б транслювалося по телеканалах і радіо.
3. Одночано з процедурою позбавлення ліцензії телеканалу Інтер ініціювати стягнення штрафу у порядку, визначеному законом.

Трансляція заборонених каналів

Доброго дня! Хочу повідомити вам що у місті Мирогород (Полтавська область) у міні-готелі \"Старосвітський Пан\" транслюють для відвідувачів російські супутники російські канали і навіть заборонені і що саме цікаве що жодного українського.

цифрове телебачення Т2

До цього часу в нашому прикордонному місті (смт Троїцьке Луганська обл) немає українського цифрового телебачення Т2. Люди вимушені дивитися російське цифрове телебачення(яке прекрасно працює).Навіть аналогове українське телебачення перебиває російський сигнал. Дуже просимо встановити ретранслятор цифрового телебачення, або хоча б повернути якість аналогового УКРАЇНСЬКОГО. Дуже вдячні.

Телеканал Інтер зневажає українську мову

З 23-х годин 31 грудня 2017 року, до закінчкння нворічної трансляції кожні 3 хвилини перемикав на канал Інтер, виключно для того, щоби почути чи є українська мова на цьому каналі у новорічну ніч. Жодної пісні не було українською. Ведучі програми розмовляли виключно на російскої мові. Зрозумію, що репертуар, та виконавці на каналі не є компетенцією НКТР, але це є ганьба для України, що телеканал пропагує зрадників, накшталт Ани Лорак та Таїсїї Повалй.
Чи може поважна Комісія (НацРада) розглянути питання щодо виконання каналом Інтер квот на мовлення іноземною мовою?
З повагою,
Олександр Штефан.

Звернення щодо мовлення провайдера Віасат Україна

Доброго дня! Я є клієнт платного телебачення супутникового провайдера \"Віасат Україна\" Нещодавно, цей провайдер на каналі \"Explore\" почав транслювати передачі російського каналу \"Полігон\", які містять на мою думку сюжети, що вихваляють та відкрито пропагандують військову силу країни агресора. Трансляція контенту каналу \"Полігон\" відбувається в основному у вечірні часи, десь приблизно від 5-ї,6-ї години вечора до 9-ї, 10-ї, з періодичним включенням. Особисто мене така поведінка \"Віасат Україна\" дуже непокоїть, тому прошу вас звернути увагу на цей факт, та встановити, чи є це порушенням з боку провайдера, чи ні. Заздалегідь дякую за увагу до мого звернення.

Шарінг

В населенних пунктах, де немає кабельного телебаченне - масово використовують так званий \"шарінг\", за допомогою якого можна переглядати канали ворога. Невже у Вас немає можливості заблокувати такі ресурси?

Російська проаганда

Добрий день!З 20.09 по 21.09 2017р. Я,проживав в готелі \"Зорепад\"(номер 5),який знаходиться за адресою:Івано-Франківська обл.,Снятинський р-н.,с.Заболотів.В даному готелі показують російські телеканали:НТВ,ОРТ,РТР-планета,Росия 24,RT.Прошу Вас,прийняти міри згідно Законодавства України.
З повагою В.Кушнір!

Використання російських пісень під час конкурсу у програмі \"Відкрий ящик\" на 1+1

Добрий день!
Була дуже здивована сьогодні (29 липня) почути пісню \"Пропадаю я\" Успенської в якості конкурсної під час програми \"Відкрий ящик\" на 1 плюс 1. Так само як і побачити Наташу Корольову в якості гостя програми.
Сумно, що така гарна програма перетворюється на пропаганду російськомовних шансон-пісень.

Дякую.

Проти Корольової на 1+1

Включил телевизор, передача - Угадай Ящик. 1 плюс 1. Ребёнок соревнуется с профи в разных категориях.

Песенный конкурс: Наташа Королева...откуда она тут взялась? Разве ей не запрещён въезд в Украину?

Поют песню Любовь Успенской?!! \"Пропадаю я\"...

Что это за треш???
Или это теперь у нас такое ТВ и я давно не включала телик?