Російська пропаганда Archives - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Російський контент в ефірі

В ефірі радіокомпанії А- ФМ м.Охтирка Сумської області 25.08.2019 в період з 10 ранку до 14 години дня три рази в ефірі лунали композиції російського виконавця Стаса Михайлова, що внесений у списки СБУ , як особа, що порушувала правила в\'їзду до Криму і публічно підтримує агресію Росії і анексію українських територій. Розцінюю присутність даного персонажу як відверту пропаганду \"руського міра\" і нехтування законами нашої держави. Прошу звернути увагу на контент даної радіокомпанії.

Щодо трансляції заборонених російських телеканалів в Чернівецькій області

Шановна, Нацрадо! Від імені жителів Чернівецької області, звертаю увагу, що у цій місцевості без обмежень через кабельне телебечення, зокрема у Чернівецькій облсті, Кіцманського району, села Верхні Станівці, порушуючи українське законодаство - транслюються заборонені російські телеканали, такі як: \"Рен ТВ\", \"НТН\", \"Россия 1\", \"РТР-Планета\", \"Россия-24\" й інші. Просимо якомога швидше відреагувати та перевірити, що це за провайдер, чи законно він працює, чи має ліцензію і чому порушується закон.

Пособница террористов транслируется по укр радио

Добрый день.
По \"русскому радио Украина\" (что этот рессурс вообще делает в Украине?) переодически транслируется пособница террористов ордло Чичерина Юлия.
https://myrotvorets.center/criminal/chicherina-yuliya-dmitrievna/
Она находитсч в центре миротворец и замечательно зарабатывает в Украине. Никаких мер нацрада почему то не предпринимает.
Убедительная просьба разобраться с этим вопиющим безобразием и прекратить популяризировать оккупантов в Украине.
С уважением,
Валерий.

Недопустима телетрансляція

Наш постачальник телесигналу у селі Софіївська Борщагівка Київсько Святошинського району Київської обл. \"Львівський маєток\" транслює нам телебачення російскомовного контету зокрема канал \"EUROSPORT\" йде повністю російською мовою і навіть з російською рекламою що містять популяризацію та пропаганду органів держави-агресора ! На п\'ятому році війни! Інтернет провайдер \"Маєток\" є повним монополістом і у мешканців ЖК \"Львівський маєток\" немає ніякої можливості перейти на інших провайдерів чи поставників послуг. Прошу звернути Вашу увагу та відповідно відреагувати!

Яблонський

Питання до НТСУ щодо допуску сепаратистів на український конкурс євробачення
Як допускали ? навіщо допустили ? які мотиви у людей які допускали ?
хто конкретніше за фоміліям, визначав людей для участі в конкурсі ?
дайте відповідь будь ласка чи офіційно на прес конференції, або сюди напишіть!
hello@skrypin.ua
tochkap@ukr.net
OLegRada@ukr.net
ng@bihus.info
дякую!!!!

Про припинення російської пропаганди

12 лютого 2019 року оператор \"ВОЛЯ\" по 183 каналу (назва \"Настоящее время\" -російський канал) транслював програму, яка пропагувала службу в російскій армії - армії держави агресора. На моє телефонне звернення до оператора припинити це безчинство, мені оператор порадив не дивитися цю програму, якщо мені вона не подобається (дуже \"дотепно\") і не прореагував на моє зауваження, що це є порушення законодавства нашої країни. Вважаю наведений факт кричущім порушенням чинного українського законодавства, який потребує суворої відповідної реакції. Час трансляції, який я зафіксував - з 15:00 до 16:15. Далі я час вже не фіксував.

трансляція російських ТБ каналів в Україні

провайдер транслює російські ТБ канали в селі Верхні Станівці, Кіцманьського р-ну, в Чернівецькій обл. і це негативно впливає на думки місцевих людей про все Українське. Прошу посприяти в забороні трансляції цих каналів.

Пісні про зону та красу Росії і культуру країни агресора

Вітаю вас шановне панство! Особисто мені як громадянину та патріоту України дуже соромно за одну із місцевих радіостанцій Житомира Зет Радіо 106,1 Фм . Яка у своєму ефірі транслює пісні про зону (лагеря) та оспівує красу російської культури та російських міст. Вибачайте! Але особисто я ввжаю це не нормальним! Куди дивляться представники в регіоні? Перевірте будь-ласка! Дуже Вам дякую!

скасування ліцензії телеканалу Інтер

1. Ініціювати у найкоротші терміни процедуру позбавлення ліцензії телеканалу Інтер у зв\'язку з характером інформаційної політики телеканалу в умовах фактичної інформаційної війни з Російською Федерацією.
2. Публічно засудити інформаціну політику телеканалу Інтер через усі можливі українські ЗМІ. Рекомендуємо записати окреме звернення з цього приводу, яке б транслювалося по телеканалах і радіо.
3. Одночано з процедурою позбавлення ліцензії телеканалу Інтер ініціювати стягнення штрафу у порядку, визначеному законом.

Трансляція заборонених каналів

Доброго дня! Хочу повідомити вам що у місті Мирогород (Полтавська область) у міні-готелі \"Старосвітський Пан\" транслюють для відвідувачів російські супутники російські канали і навіть заборонені і що саме цікаве що жодного українського.

цифрове телебачення Т2

До цього часу в нашому прикордонному місті (смт Троїцьке Луганська обл) немає українського цифрового телебачення Т2. Люди вимушені дивитися російське цифрове телебачення(яке прекрасно працює).Навіть аналогове українське телебачення перебиває російський сигнал. Дуже просимо встановити ретранслятор цифрового телебачення, або хоча б повернути якість аналогового УКРАЇНСЬКОГО. Дуже вдячні.

Телеканал Інтер зневажає українську мову

З 23-х годин 31 грудня 2017 року, до закінчкння нворічної трансляції кожні 3 хвилини перемикав на канал Інтер, виключно для того, щоби почути чи є українська мова на цьому каналі у новорічну ніч. Жодної пісні не було українською. Ведучі програми розмовляли виключно на російскої мові. Зрозумію, що репертуар, та виконавці на каналі не є компетенцією НКТР, але це є ганьба для України, що телеканал пропагує зрадників, накшталт Ани Лорак та Таїсїї Повалй.
Чи може поважна Комісія (НацРада) розглянути питання щодо виконання каналом Інтер квот на мовлення іноземною мовою?
З повагою,
Олександр Штефан.

Звернення щодо мовлення провайдера Віасат Україна

Доброго дня! Я є клієнт платного телебачення супутникового провайдера \"Віасат Україна\" Нещодавно, цей провайдер на каналі \"Explore\" почав транслювати передачі російського каналу \"Полігон\", які містять на мою думку сюжети, що вихваляють та відкрито пропагандують військову силу країни агресора. Трансляція контенту каналу \"Полігон\" відбувається в основному у вечірні часи, десь приблизно від 5-ї,6-ї години вечора до 9-ї, 10-ї, з періодичним включенням. Особисто мене така поведінка \"Віасат Україна\" дуже непокоїть, тому прошу вас звернути увагу на цей факт, та встановити, чи є це порушенням з боку провайдера, чи ні. Заздалегідь дякую за увагу до мого звернення.

Шарінг

В населенних пунктах, де немає кабельного телебаченне - масово використовують так званий \"шарінг\", за допомогою якого можна переглядати канали ворога. Невже у Вас немає можливості заблокувати такі ресурси?

Російська проаганда

Добрий день!З 20.09 по 21.09 2017р. Я,проживав в готелі \"Зорепад\"(номер 5),який знаходиться за адресою:Івано-Франківська обл.,Снятинський р-н.,с.Заболотів.В даному готелі показують російські телеканали:НТВ,ОРТ,РТР-планета,Росия 24,RT.Прошу Вас,прийняти міри згідно Законодавства України.
З повагою В.Кушнір!