Російська пропаганда Archives - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Вільний доступ до російських телеканалів через Iнтернет телебачення IPTV провайдера Сана Плюс та Одеську мультемедiйну мережу

Прошу заборонити вільний доступ до російських телеканалів через Iнтернет телебачення IPTV провайдера Сана Плюс та Одеську мультемедiйну мережу

Згідно інструкції провайдера встановив програму для трансляії IPTV телебачення, (скріншот 1)
Дане програмне забезпечення за замовченням запропонувало наступний пакет (скріншот 2)
(URL адреса каналу IPTV телебачення: http://borpas.info/iptv/webtv.m3u)
За даним посиланням у свободному перегляді десятки російських каналів (скріншот 3)

Прошу вжити заходів щодо припинення можливості трансляції пропагандиських каналів країни-агресора даним спосібом

Прошу забезпечити конфединційність моїх особистих даних щодо цього звернення відносно даного провайдера у звязку з договіром обслуговування з ним

щодо оцінки сюжету телеканалу ТРК \"Акцент\" Лисичанськ

24 березня 2020р у Фейсбуці на сторінки ТРК \"Акцент\" \"Новости Северодонецка, Лисичанска, Рубежного и области. Первая полоса\" https://bitly.su/yR21YF я побачила сюжет цього каналу, який на мою думку, як громадянки України, як голови громадської організації є російською пропагандою, пропагандою держави-агресора, яка направлена на формування негативного, упередженого ставлення до учасників бойових дій АТО/ООС, а також на 4хв 29сек вислів кореспондентки Анни Вязнікової про відсутність керівництва країни є підривом авторитету уряду! Всі ці факти вкрай обурюють! Прошу розглянути звернення та дати оцінку сюжету телеканалу ТРК \"Акцент\"(сюжет у додатку) у термін встановлений ст. 20 ЗУ «Про звернення громадян». Прошу проінформувати мене про прийняте рішення негайно після його прийняття, а у випадку подовження строку розгляду – повідомити про це.

Щодо трансляції російського фільму.

04 лютого 2020 року з 19.15 по 21.00 на телеканалі TV1000 World Kino телевізійного супутникового провайдера Viasat демонструвався російський фільм \"Друге дихання\" (мовою оригіналу \"Второе дыхание\"). Сюжет фільму відкрито популяризував та пропагував армію держави-агресора.
Прошу повідомити, які заходи буде вжито щодо телевізійного супутникового провайдера Viasat в зв\'язку з вищенаведеним фактом, а також як Національна рада з питань телебачення і радіомовлення планує запобігати повторенню подібних порушень.
З повагою, Олександр Гладкевич.

відсутність доступу до перегляду українських телеканалів, а лише доступ до російських каналів

Щодо трансляції російських каналів та відсутності доступу до перегляду українських каналів

Сайт google.com.ua російською

Сайт google.com.ua по замовчуванню завантажується російською, хоча в налаштуваннях облікового запису вибрана українська. Це законно?

Заборонити

Прошу заблокувати канали

Радіомовлення

Доброго дня,

З нещодавно, в м.Нова Каховка, на частоті 87,5 МГц (Тобто автоматична, перша, хвиля яка вмикається в атомобілях за замовчуванням) з\'явився чіткий сигнал російского радіо Вєсті (посилання на відео файл додаю), з усіма відповідними пропагандиськими передачами та на мові агресора. Прошу прийняти заходів для усуненя цього непотрібства та обурливого нахабства.
Аналогічне звернення відпралено до НКРЗІ.
Дякую заздалегідь

Відео №1: https://drive.google.com/open?id=13oqJePCpmLMRDf9oSiWzMm60yZm5QBEl

Відео №2: https://drive.google.com/open?id=14-2vLuCfMr_XzuefQCuxTVr_kque58IT

З повагою, Євген

Російський контент в ефірі

В ефірі радіокомпанії А- ФМ м.Охтирка Сумської області 25.08.2019 в період з 10 ранку до 14 години дня три рази в ефірі лунали композиції російського виконавця Стаса Михайлова, що внесений у списки СБУ , як особа, що порушувала правила в\'їзду до Криму і публічно підтримує агресію Росії і анексію українських територій. Розцінюю присутність даного персонажу як відверту пропаганду \"руського міра\" і нехтування законами нашої держави. Прошу звернути увагу на контент даної радіокомпанії.

Щодо трансляції заборонених російських телеканалів в Чернівецькій області

Шановна, Нацрадо! Від імені жителів Чернівецької області, звертаю увагу, що у цій місцевості без обмежень через кабельне телебечення, зокрема у Чернівецькій облсті, Кіцманського району, села Верхні Станівці, порушуючи українське законодаство - транслюються заборонені російські телеканали, такі як: \"Рен ТВ\", \"НТН\", \"Россия 1\", \"РТР-Планета\", \"Россия-24\" й інші. Просимо якомога швидше відреагувати та перевірити, що це за провайдер, чи законно він працює, чи має ліцензію і чому порушується закон.

Пособница террористов транслируется по укр радио

Добрый день.
По \"русскому радио Украина\" (что этот рессурс вообще делает в Украине?) переодически транслируется пособница террористов ордло Чичерина Юлия.
https://myrotvorets.center/criminal/chicherina-yuliya-dmitrievna/
Она находитсч в центре миротворец и замечательно зарабатывает в Украине. Никаких мер нацрада почему то не предпринимает.
Убедительная просьба разобраться с этим вопиющим безобразием и прекратить популяризировать оккупантов в Украине.
С уважением,
Валерий.

Недопустима телетрансляція

Наш постачальник телесигналу у селі Софіївська Борщагівка Київсько Святошинського району Київської обл. \"Львівський маєток\" транслює нам телебачення російскомовного контету зокрема канал \"EUROSPORT\" йде повністю російською мовою і навіть з російською рекламою що містять популяризацію та пропаганду органів держави-агресора ! На п\'ятому році війни! Інтернет провайдер \"Маєток\" є повним монополістом і у мешканців ЖК \"Львівський маєток\" немає ніякої можливості перейти на інших провайдерів чи поставників послуг. Прошу звернути Вашу увагу та відповідно відреагувати!

Яблонський

Питання до НТСУ щодо допуску сепаратистів на український конкурс євробачення
Як допускали ? навіщо допустили ? які мотиви у людей які допускали ?
хто конкретніше за фоміліям, визначав людей для участі в конкурсі ?
дайте відповідь будь ласка чи офіційно на прес конференції, або сюди напишіть!
hello@skrypin.ua
tochkap@ukr.net
OLegRada@ukr.net
ng@bihus.info
дякую!!!!

Про припинення російської пропаганди

12 лютого 2019 року оператор \"ВОЛЯ\" по 183 каналу (назва \"Настоящее время\" -російський канал) транслював програму, яка пропагувала службу в російскій армії - армії держави агресора. На моє телефонне звернення до оператора припинити це безчинство, мені оператор порадив не дивитися цю програму, якщо мені вона не подобається (дуже \"дотепно\") і не прореагував на моє зауваження, що це є порушення законодавства нашої країни. Вважаю наведений факт кричущім порушенням чинного українського законодавства, який потребує суворої відповідної реакції. Час трансляції, який я зафіксував - з 15:00 до 16:15. Далі я час вже не фіксував.

трансляція російських ТБ каналів в Україні

провайдер транслює російські ТБ канали в селі Верхні Станівці, Кіцманьського р-ну, в Чернівецькій обл. і це негативно впливає на думки місцевих людей про все Українське. Прошу посприяти в забороні трансляції цих каналів.

Пісні про зону та красу Росії і культуру країни агресора

Вітаю вас шановне панство! Особисто мені як громадянину та патріоту України дуже соромно за одну із місцевих радіостанцій Житомира Зет Радіо 106,1 Фм . Яка у своєму ефірі транслює пісні про зону (лагеря) та оспівує красу російської культури та російських міст. Вибачайте! Але особисто я ввжаю це не нормальним! Куди дивляться представники в регіоні? Перевірте будь-ласка! Дуже Вам дякую!