Розпалювання ворожнечі, приниження національної честі та гідності Archives - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Розпалювання ворожнечі, приниження національної честі та гідності

Скарга на канал \"НАШ\"

Я Лєкомцев Андрій Юрійович, місце проживання Запоріжжя, Осипенко 17. Електонна скринька andrii.liekomtsev@gmail.com

Суть мого звернення це скарга на систиматичне розпалювання ворожнечі, приниження честі та гідності громадян України, армії України й россійській пропаганді на телеканалі \"Наш\" власність ТОВ «Наша Прага», ТОВ «НАШ 365».
Принцип роботи данного каналу такий, під видом випадкового глядача який зателефонував і попав у прямий ефір телеканал просуває проросійську пропаганду, та неправдиву, фейкову інформацію що висміює українців, патріотів України й загрожує цілісності та єдності України.
Прикладом цього є випуск \"Коли активісти перестануть кошмарити зірок?\" телеканалу НАШ за 05.05.21. В якому ведучі маніпулюють фактами розповідаючи про россійських артистів, яким був заборонений в\'їзд в Украіну через те що \"щось там не правильно перетнули кордон\" - слова ведучого. Він це говорить про тих які умисно і свідомо підтримують окупацію наших територій, і щоб це закріпити іздять туди і виступають в тому числі і Василий Михайлович Вакуленко. Наступні слова ведучого \"Ми можемо визначити чи є людина нормальною чи нє за однією ознакою, чи бігає вона по вулицям Київа і ставить запитання усім прохожим чий Крим\", це є прямим розпалюваням ненависті та ворожнечі відносно українців, беручи за основу і перекручуючи історію про небайдужого громадянина, що підійшов до Василий Михайлович Вакуленко який підтримує окупацію Українських територій і питав в нього про Крим. Вони, ведучи телеканалу Наш і сам цей телеканал, насміхається над тими хто підіймає питання окупації Криму та війни на сході, переводячи це на жарт і глузують з цього.
Ще приклад 15 січня 2021 року в ефірі телеканалу колишня народна депутатка Олена Бондаренко заявила, що усі українські військові і зокрема ті, хто воює на Донбасі, є «злочинцями».
\"Той, хто зараз носить погони, за мораллю і за законом, це злочинці в нашій країні.\" — заявила Бондаренко.

Я вважаю що цей канал зашкоджує й становить загрозу цілісності та єдності України. Також він не реагує на санкції та штрафи запровадженні проти нього. А єдина мета телеканалу - проросійська пропаганда, розпалювання розбрату й ненависті у суспільстві.
Єдине що на мою думку може змінити ситуацію у данному випадку це блокування каналу й заборона його трансляції, як це було зробленно з каналами Zik, 112, NewsOne.

Порушення закону України Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки

Доброго дня. 28 грудня 2020 року у вечірній програмі ТСН каналу 1+1 було продемонстровано літак з нацистською символікою часів другої світової війни, а саме Балкенкройц (нім. Balkenkreuz) — розпізнавальний знак знак Вермахта який заборонений у всіх цивілізованих країнах, що є недопустимо у Європейській правовій Державі. А сама ситуація підпадає під грубе порушення закону України \"Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки\"
Прошу надати попередження даному телеканалу, та посприяти в видаленні сюжету із мережі інтернет, так як це підриває імідж держави на міжнародній арені та фундаментальні засади її як правової держави.
Дякую. Чекатиму на зворотній зв\'язок.
https://youtu.be/6KI3DhPWYN4

Прошу проверить провайдера Трионал на соблюдение законодательства.

Добрый день.
Провайдер Трионал изменил сетку вещания с 04,01,2020 в самом доступном пакете.
На данный момент присутствуют каналы (\"bolt\", \"star cinema\") которые прославляют силовые структуры россии - страны агрессора.
Количество каналов на не государственным языке значительно превышает 50%.
Из сетик исчезли канал \"Солнце\" и \"5канал\", украиномовные каналы.
Прошу проверить провайдера Трионал на соблюдение законов Украины.
Спасибо.

Ведучий Поярков на телеканалі \"Прямий\" розпалює ворожнечу

https://www.youtube.com/watch?v=7C4-f98ynEE

Прошу Вас звернути увагу на дії/слова ведучого Пояркова на цьому відео ролику, який веде себе як повний неадекват та зачіпає честь та гідність президентка України Володимира Зеленського, ображає членів його родини, вживає нецензурну лайку накшталт:
\"we have a right to say F*CK Zelensky\",
\"Треба шкварити це зелене чмо...\"
І тд.
Прошу Вас посприяти неможливості цій людині Пояркову виходити у прямі еффіри та й взагалі працювати на телебаченні.
Прошу розібратися, як таке можливо, що на каналі з ліцензією виходить подібний контент. Це не якийсь блог в інтернеті, де можна нести подібні нісенітниці.

Дякую, з повагою Касьяненко Ярослава Костянтинівна.

Етер Телеканалу \"Наш\"/Максі ТБ від 08.10.2019 від 21.30

В програмі \"Круглий стіл\" на телеканалі \"НАШ\" (ТОВ \"Наша Прага\") від 8 жовтня 2019 року ведучий програми Володимир Бистряков з самого початку етеру розпалював ворожнечу, свідомо принижував честь та гідність трансгендерних людей та їх батьків, проявляв нетолерантне ставлення до сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності людей, які належать до спільноти ЛГБТІ в Україні.
Це була обрана тема дискусії з самого початку програми, заздалегідь обрана ведучим, про що заявив сам В.Бистряков, тому я прошу членів Національної Ради з телебачення та радіомовлення України уважно перевірити етер від 8 жовтня 2019 року (вівторок) та винести попередження телеканалу \"НАШ\".
Зі свого боку готова виступити на засіданні НацРади при необхідності як авторка звернення та постраждала громадянка України від трансфобних й гомофобних висловлювань.
Копію відправляю до Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини, комісару Ради Європи з питань прав людини.
Дякую, сподіваюсь на забезпечення моїх прав!

Порушення територіальної цилістності

На каналі 1+1 та на Ютуб каналі було показано 3 серію серіалу \"Слуга Народа 3\" в якому фігурували мапи України https://www.facebook.com/groups/387115514961694/permalink/866675570339017/ , а також мапу, де Україна поділена на 28 окремих країн https://www.facebook.com/watch/?v=2402967106403477 . Як громадянин України, що зазнав приниження моєї країни прошу відкликати ліцензію каналу 1+1 за порушення Українського законодавства, а також звернутись до правоохороних органів для арешту причепних до створення такої ситуації. В час війни, це вже використано рос. пропагандистською програмою 60 хвилин проти України. Якщо Нацрада не вирішіть це питання, я готов звернутись у Прокуратуру України, до суду з позовом про не виконання своєї роботи Нацрадою та зраду України.

Телеканал СТБ. Вживання в озвученні телефільму недопустимих висловів, що принижують національну гідність

Доброго дня!

Вчора, 7 січня 2019 року, на телеканалі СТБ у період з 10:56 год. до 13:32 год. відбувався показ художнього фільму \"Кейт та Лео\". В озвучці цього фільму було вжито фразу із використанням слова \"хохол\", яка пролунала о 12:30 год. і була вжита в негативному контексті.

Вважаю використання цього слова в українському телеефірі недопустимим та таким, що принижує честь та національну гідність усіх громадян України, проте, насамперед, громадян української національності. Зауважу, що вказане слово широко використовується медіа-ресурсами та громадянами держави-агресора Російської Федерації для зверхнього та знущального позначення громадян України.

Прошу Вас врахувати цю інформацію у своїй роботі та вжити заходів для подальшого унеможливлення використання подібних фраз в озвученні фільмів, які транслюються українськими телеканалами.

З повагою,
Богдан Гула

08.01.2019

Скарга на фільм \"Скажене весілля\" виробництва каналу 1+1

Доброго дня.
Мене звати Тарас.
Телеканал \\”1+1\\” є виробником фільму \\”Скажене весілля\\”, яке зараз (січень 2019 року) транслюється у на телеканалі 1+1. Після перегляду цього фільму у мене та моєї сім\\’ї склалося негативне враження у зв\\’язку із расовою дискримінацією, яка є показана у цьому фільмі.
1) В результаті втрати нашим народом територій – у народу є відчуття загрози і певної обмеженості. На фоні цього сипати сіль на рану (в даному випадку наших чоловіків), яким і так не легко (в результаті воєнних дій та економічної розрухи) і демонструвати втрату тепер уже не територій, а жінок (які виходять заміж не за них а за іноземців) – є дуже образливо. Чоловіки очікують підтримки від прекрасної половини, а не зради із чужоземцем (що легко і зі сміхом показано в цьому фільмі переведено у саркастичну форму неначе це нормально і так і має бути – хоча насправді хочеться плакати від болю), неначе ніж у спину солдату, але не від ворога, а від тих за кого ти воюєш.
Ніколи не думав, що ми воюємо і захищаємо нашу землю, щоб живучи на ній бачити таке відношення до культурної само ідентичності, навіщо захищати жінок, які призначені не нам. Це однозначно де стабілізує моральний дух солдатів та чоловіків загалом (мене так точно), а отже можна із впевненістю звинувачувати канал \\”1+1\\” на зумисну, або не зумисну роботу на інтереси Російської Федерації (яка зацікавлена у розладі морального духу народу який вона хоче окупувати в тому числі інформаційно).
2) Даний фільм викликає між расову ненависть (в даному випадку до представників африканської раси). Адже нікому із чоловіків певної раси не буде приємно усвідомлювати і бачити, що жінки його раси мають зв\\’язок із представниками іншої раси. Помилкою є привселюдно показувати це та ще і висміювати в тому числі і темношкірого головного героя. Таким чином цей фільм породжує між расову ненависть.
3) Даний фільм формує негативне враження українців, щодо євроінтеграції. Європейці в даному фільмі показані чужими для нас. Після перегляду у мене все частіше виникають ностальгічні спогади про СССР та його величну єдність.
Поляки змогли зберегти свою ідентичність після євроінтеграції та підняти економічний рівень. А ми поки що приймаємо негативні сторони європейської інтеграції при цьому знижуючи економічний рівень. Негативне приймаємо – позитивного не маємо. Після такого висновку люди радо повернуться в лоно колишньої держави СССР, оскільки нова держава ЄС нас не прийняла, а тільки використала, починаючи нас виховувати із негативу.
4) Даний фільм породжує негативні емоції і емоції поразки та беззахисності щодо держави Україна. Адже вона так легко може допустити та абсорбувати всі вище наведені негативні моменти без опору та імунітету до цього.

Скарга на фільм \"Скажене весілля\" виробництва каналу 1+1

Доброго дня.
Мене звати Тарас.
Телеканал \"1+1\" є виробником фільму \"Скажене весілля\", яке зараз (жовтень - листопад 2018 року) транслюється у кінотеатрах нашої країни. Після перегляду цього фільму у мене та моєї сім\'ї склалося негативне враження у зв\'язку із расовою дискримінацією, яка є показана у цьому фільмі.
1) В результаті втрати нашим народом територій - у народу є відчуття загрози і певної обмеженості. На фоні цього сипати сіль на рану (в даному випадку наших чоловіків), яким і так не легко (в результаті воєнних дій та економічної розрухи) і демонструвати втрату тепер уже не територій, а жінок (які виходять заміж не за них а за іноземців) - є дуже образливо. Чоловіки очікують підтримки від прекрасної половини, а не зради із чужоземцем (що легко і зі сміхом показано в цьому фільмі переведено у саркастичну форму неначе це нормально і так і має бути - хоча насправді хочеться плакати від болю), неначе ніж у спину солдату, але не від ворога, а від тих за кого ти воюєш.
Ніколи не думав, що ми воюємо і захищаємо нашу землю, щоб живучи на ній бачити таке відношення до культурної само ідентичності, навіщо захищати жінок, які призначені не нам. Це однозначно де стабілізує моральний дух солдатів та чоловіків загалом (мене так точно), а отже можна із впевненістю звинувачувати канал \"1+1\" на зумисну, або не зумисну роботу на інтереси Російської Федерації (яка зацікавлена у розладі морального духу народу який вона хоче окупувати в тому числі інформаційно).
2) Даний фільм викликає між расову ненависть (в даному випадку до представників африканської раси). Адже нікому із чоловіків певної раси не буде приємно усвідомлювати і бачити, що жінки його раси мають зв\'язок із представниками іншої раси. Помилкою є привселюдно показувати це та ще і висміювати в тому числі і темношкірого головного героя. Таким чином цей фільм породжує між расову ненависть.
3) Даний фільм формує негативне враження українців, щодо євроінтеграції. Європейці в даному фільмі показані чужими для нас. Після перегляду у мене все частіше виникають ностальгічні спогади про СССР та його величну єдність.
Поляки змогли зберегти свою ідентичність після євроінтеграції та підняти економічний рівень. А ми поки що приймаємо негативні сторони європейської інтеграції при цьому знижуючи економічний рівень. Негативне приймаємо - позитивного не маємо. Після такого висновку люди радо повернуться в лоно колишньої держави СССР, оскільки нова держава ЄС нас не прийняла, а тільки використала, починаючи нас виховувати із негативу.
4) Даний фільм породжує негативні емоції і емоції поразки та беззахисності щодо держави Україна. Адже вона так легко може допустити та абсорбувати всі вище наведені негативні моменти без опору та імунітету до цього.

Трансляція заборонених російських ТВ каналів

В м. Києві, по вул. Бальзака, 3, на автомийці \"Sv avto\" транслюють заборонені російські канали, взагалі \"Перший канал\". Трансляція відбувається в кімнаті де клієнти очікують доки помиють їхнє авто, тобо в місці загального користування.

реклама імпічмента на радіо Ера ФМ 1 грудня 2017

Сьогодні о 9 ранку на радіо Ера ФМ в Києві протягом 10 хвилин прозвучало 3 рекламні повідомлення із закликами до імпічмента. Повідомлення мають гостро-звинувачувальний характер, наприклад: \"офшори замість безкоштовних ліків - імпічмент\". Заклик - приходити на марш за імпічмент 3 грудня в парк Шевченка.
Вважаю неприпустимим розпалювання суспільної ворожнечі шляхом використання реклами

Пропаганда насилля

Доброго дня! Оскільки до Компетенції Нацради з питань радіомовлення та телебачення входять питання поширення еротики та порнографії, а також приниження честі та гідності людини, просимо звернути Вашу увагу на музикальний витвір гутру Зміна та Буде Так https://www.youtube.com/watch?v=iGGV8jaMKY8, у якому напряму пропагується насилля над жінками у відвертій формі. Їх показують музичні канали, зокрема М2, і повен інтернет цього жаху, у якому непритомну жінку \"мають\" хто собі як хоче.
Ви можете це зупинити. Будь ласка.
З повагою,
Олена

Буду рада отримати відповідь щодо Вашого реагування. Давайте шанувати усіх людей.