Розпалювання ворожнечі, приниження національної честі та гідності

Трансляція заборонених російських ТВ каналів

В м. Києві, по вул. Бальзака, 3, на автомийці \"Sv avto\" транслюють заборонені російські канали, взагалі \"Перший канал\". Трансляція відбувається в кімнаті де клієнти очікують доки помиють їхнє авто, тобо в місці загального користування.

реклама імпічмента на радіо Ера ФМ 1 грудня 2017

Сьогодні о 9 ранку на радіо Ера ФМ в Києві протягом 10 хвилин прозвучало 3 рекламні повідомлення із закликами до імпічмента. Повідомлення мають гостро-звинувачувальний характер, наприклад: \"офшори замість безкоштовних ліків - імпічмент\". Заклик - приходити на марш за імпічмент 3 грудня в парк Шевченка.
Вважаю неприпустимим розпалювання суспільної ворожнечі шляхом використання реклами

Пропаганда насилля

Доброго дня! Оскільки до Компетенції Нацради з питань радіомовлення та телебачення входять питання поширення еротики та порнографії, а також приниження честі та гідності людини, просимо звернути Вашу увагу на музикальний витвір гутру Зміна та Буде Так https://www.youtube.com/watch?v=iGGV8jaMKY8, у якому напряму пропагується насилля над жінками у відвертій формі. Їх показують музичні канали, зокрема М2, і повен інтернет цього жаху, у якому непритомну жінку \"мають\" хто собі як хоче.
Ви можете це зупинити. Будь ласка.
З повагою,
Олена

Буду рада отримати відповідь щодо Вашого реагування. Давайте шанувати усіх людей.