Скарги на дії посадових осіб/запобігання проявам корупції Archives - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Скарги на дії посадових осіб/запобігання проявам корупції

-не можливо вижити...

Поясніть мені,як можна вижити двом пенсіонерам-інвалідам (маю на увазі себе і дружину),на мінімальну пенсію,
враховуючи прожиття, медикаменти (одяг доношуємо з добрих часів) ,та ще й без субсидій,яких позбавили ( № субсидії 84338),
так як помешкання має більше 230 м.кв. загальної площі( хоч при нормі 210 м.кв. субсидія нараховувалась)- опалюється лише 115 м. кв.- житлової площі,а відповідно до додатку В Державних будівельних норм України Б 2.2,-15-2005,загальна площа становить 179.1,про що свідчить витяг з державного реєстру речових прав,на підставі документів виданих Золочівським МБТІ у Львівській обл.,які було додатково надані до особової справи.
Виходячи, з безглуздої постанови,Кабінету Міністрів України №329 від 27.04.2018 р., дане помешкання
(в якому на даний час проживаємо) яке збудовано 30 років тому,потрібно розвалити-реконструювати,на
що теж потрібні не малі кошти і сили.На це питання ,у Золочівському районному відділі соц.захисту
Львівської обл.,теж жодних пояснень надати не можуть. Як що є якийсь вихід з даної ситуації щодо
відновлення субсидій,підкажіть, напишіть в електронну скриньку ( diak67@i.ua),а краще в паперовому
вигляді,та надішліть за адресою: 80700, вул.Покрови 89,м. Золочів, Львівська обл...
З повагою...
Григорій Нестюк

Незаконні дії ощадбанку

Прошу втрутитись у ситуацію. Банк заблокував та списав кошти з соціального рахунку. Вже пів року, навіть після двох листів від виконавчої служби, щодо розблокування і повернення коштів, звернення до міліції та трьох скарг на 1545, нічого не змінилось. Списано кошти - єдиноразова допомога при народженні дитини у розмірі 15 тис. Може хоч з вашою допомогою зможу повернути кошти.

Незаконні дії ощадбанку

Прошу втрутитись у ситуацію. Банк заблокував та списав кошти з соціального рахунку. Вже пів року, навіть після двох листів від виконавчої служби, щодо розблокування і повернення коштів, звернення до міліції та трьох скарг на 1545, нічого не змінилось. Списано кошти - єдиноразова допомога при народженні дитини у розмірі 15 тис. Може хоч з вашою допомогою зможу повернути кошти.

Скарга на директора радіо \"Культура\"

Ми, колектив журналістів, звертаємось до Вас з проханням розібратися в ситуації, що триває вже понад року.
З квітня 2018 року очолила 3й канал Українського радіо «Культура» (до речі, незаконно та поза конкурсом) Ірина Славінська (Корнієнко) - хамка за походженням, без спеціальної освіти журналіста. Ставши продюсеркою каналу, почала знищувати українську журналістику: принижувати журналістів, нехтувати журналістською етикою, принижувати гідність журналістів. Мета «керівниці» була одна – аби журналісти писали заяву за власним бажанням, а на це місце брала своїх знайомих. І, запевняємо, вона добре з цим впоралася! Як мінімум вже 4 осіб, не маючи освіти журналіста, а дехто з них навіть вищої освіти, але маючи товариські стосунки з Іриною Іванівною, уже працюють на радіо.
Окрім того, Ірина продовжує принижувати журналістів, часто непристойно обговорювати гостей, акторів, інколи навіть гостей і звичайних працівників радіо.
Є й «обов’язкові» гості на радіо – це ті, які платять немаленькі суми, аби дати інтерв’ю…. або за певні кошти “прокрутить” пісню артиста на радіо. Як довго це буде тривати?!
Багато-хто з колег завепевняв, що її «хтось» для «чогось» поставив.
За рік вона знищила велику кількість радіоведучих та журналістів. Морально на них тиснула, принижувала та часто примушувала писати заяву на звільнення. У разі відмови – вона критикувала передачі та сюжети журналістів й ведучих. Буцімто, це не професійно і пахне самодіяльністю.
Коли ми намагалися звертатися до керівництва вище, на жаль, ніхто нічого вдіяти не зміг. Лише кліпали очима. Але з поведінки було видно, що її навіть керівництво «боїться». Можливо, їх об’єднує,. окрім спільних радіопередач, велика сума грошей…
Окрім того, є дані, що премії, які призначалися для звичайних працівників, які отримували мінімальні зарплати, вона нараховувала до 100 відсотків собі.
Шкода та прикро, що такі люди, як пані Славінськва (Корнієнко), не маючи ніякого відношення до медіа, приходять (чи їх приводять) і вони нищать журналістику.
Прошу розібратися в цій ситуації, яка триває вже понад року.
Ми спеціально не підписуємо цей лист. Але під ним підписується щонайменше кілька десятків працівників радіо «Культура» Українського радіо.

Не дамо знищити права журналістів та відстоїмо їх разом!
Сподіваємось на Вашу небайдужість.

З повагою, працівники радіо «Культура»