Технічні проблеми/якість сигналу Archives - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
про технічні проблеми з прийомом сигналу телеканалів.

Добрый день.обращаюсь к вам с вопросом о помощи т.к.Національна рада розглядає звернення про технічні проблеми з прийомом сигналу телеканалів.Последнее время очень часто пропадает сигнал на каналах и не возможно смотреть ТВ.я в категории пенсионер и дети войны =другой радости как смотреть ТВ у меня нет.прошу вас о помощи!!!

Погано прораховані сусідні частоти ФМ діапазону

У Харкові ФМ-частота Проміня душить частоту Першого каналу радіо. Промінь ще можно слухати так сяк, а Перший коливається з гавканням звуку. Можливо не враховується роздільна здатність типових приймачів, якими користується населення. Чекаємо на трансляції з DAB і появу дешевих приймачів цифрового радіо.
З повагою Станіслав Пилипенко. Харків.

Погана якість цифрового сигналу

Добрий день, в с. Сагунівка, Черкаського р-ну, Черкаської області дуже поганий цифровий сигнал. Телебачення практично неможливо дивитися. Сигнал або відсутній або низької якості із постійними перериваннями. Тюнер знаходить усі канали, проте через низьку якість сигналу дивитися їх складно. Ситуація із якістю сигналу не змінюється навіть після неодноразового перевлаштування тюнеру. Таким чином у вказаному населеному пункті, де в основному проживають люди пенсійного віку, на практиці немає доступу до телебачення і люди живуть практично в інформаційному вакуумі. Прошу вирішити проблему із якістю сигналу.

Впровадження цифрового мовлення

Cтаном на 06.11.2018 в Тетіївському районі Київської області відсутнє покриття сигналу цифрового мовлення, що унеможливлює отримання населенням району каналів цифрового телебачення і порушує їх права на отримання повної, достовірної інформації при відключенні аналогового телевізійного мовлення.
Просимо сприяння у вирішенні проблеми, що склалася особливо для малозахищених громадян - пенсіонерів.

Відсутність сигналу

Прошу, Вас, надати інформацію, щодо забезпечення послугами цифрового телебачення населення смт. Веселинове Миколаївської області. На даний час прийом сигналу Т2 в смт. Веселинове відсутній. Смт Веселинове знахдиться в зоні покриття передавача м. Вознесенськ, але, в звязку з рельєфом місцевосці, отримання сигналу з цього передавача неможливе.

Цифровое телевидение

Почему такое отвратительное покрытие цифровым сигналом. Я живу в Днепропетровске, 6-й этаж, окно выходит в сторону передающей вышки, но из 32-х каналов принимается только 8-16, иногда в дождливую или снежную погоду могут быть и все 32 канала. При этом аналоговые каналы принимаются в отличном качестве. Это первое. А второе - почему взлетели цены на на вами разрекламированные недорогие цифровые тюнера. Были до 350 грн., стали 450-750 грн.

Відключення аналогового мовлення

Шановна Національна рада! Вами було зроблено попередження про відключення аналогового мовлення телебачення з 1 серпня 2018 року в Києві та Кіровоградській області, в інших регіонах з 1 вересня 2018 року. Поясніть будь-ласка до якого регіону була віднесена Чернігівська область, до Києва чи Кіровоградській області, бо з 1 серпня 2018 року телебачення в цьому регіоні відсутнє. Чому і на яких підставах громадяни України, які проживають на території Чернігівської області були позбавлені можливості дивитися телебачення? Це технічна необхідність, службова недбалість чи злий умисел? Прошу вас з\'ясувати це питання.

Блокування національних каналів

Я проживаю в Чаплинському районі, біля анексованого Криму. Починаючи приблизно з 2.05 відбувається така ситуація: з 17-18:00 починається мовлення російських каналів, а українські працюють з перебоями, або взагалі немає сигналу. Раніше такого не було. В результаті повноцінного перегляду не може бути. Було й таке, що після 19:00 мовлення було лише російского телебачення (близько 25 каналів) і ні одного нашого, національного! З чим це може бути пов\'язано і куди можна звернутися?

звернення щодо якості цифрового сигналу

У селі Калинове Золочівського району Харківської області дуже погана якість цифрового телевізійного сигналу. З можливих 16 каналів стабільно можна приймати лише 2-3. У дощову погоду можливий прийом до 14 каналів.

Не работают каналы

Вчера не работали каналы с 17 по 32.

Щодо якості трансляції цирового тв

Вчера из 32-ух каналов работало только 6!!! С 11-ого по 16-ый.
С 17-ого по 25-ый не работают уже больше недели!!! Разберитесь пожалуйста.

Не працють канали

Шановні!
Вже багато місяців, десь із січня, тимчасово у Запоріжжі не працюють канали мультиплекса 5, часом усі, часом деякі із перервою (з\'являється напис \"нема сигналу\"). Звертався до каналу 112. Щось зробили, але проблема залишилась і це дуже дратує. Я не маю обіцяних 32 канали.
Хотів вислати вам файл із відео, але він не прикріпився.

робота телебачення

Мій тюнер стронг знайшов всі 32 канали. Та показують нормально тільки починаючи з СОО1(інтер) і поСО21(2+2). Всі решта працюють вкрай погано або й зовсім не показують, часто виникає вікно <>, а якщо й показує, то зображення розсипається. Обіцяли, що будуть ...всі 32 канали і відмінної якості... В чому справа? Ці канали спеціально глушаться? Прошу розібратись і дати вказівку налагодити роботу всіх каналів, я хочу дивитись і ZIK, і 112, і ТВ5.

Відсутність сигналу

Черкаська область. Жашківський район. Жашків
Відсутній сигнал :
Новий канал
Ентер
5 канал
Тет
СТБ
К-2
Перший національний
ICTV
К-1
НТН
1+1
Україна