Технічні проблеми/якість сигналу Archives - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Скарга

Зникає сигнал на декілька хвилин, або секунд майже на всіх каналах. Найбільш порушена якість сигналу на каналі Індиго і бабуся - Бурдинська Галина якій виповнилося 90 років не може дивитися якісне телебачення
За адресою: Хмельницька область, смт. Летичів, вул. Чорновола, 51.
Прохання вжити заходів щодо перевірки якості телесигналу та покращення сигналу.

Якість телебачення

Доброго дня!
Із 32-х каналів ми дивимось тільки половину, Інтер-----ентер, 5канал---------112 якого нема, більше нічого, окрім раши-параши.
СТБ, Н, ПРЯМИЙ, ДОМ! ...... Нема!?
Тільки не кажіть що ви не займаєтеся технічними питаннями.
Ми, це окупована територія, Дебальцеве хай йому грець. Допоможіть!

Неякісне покриття цифровим сигналом

Село Винарівка, Ставищенського району, Київської області. Найближчий передавач т2 знаходиться в м. Володарка, але сигнал дуже слабкий і часто зникає, через це Ставищенський район майже весь без цифрового покриття або частково у деяких ділянках. Аналогові передавачі що знаходяться на вежі РРС Винарівка покривали Ставищенський і сусідні райони якісним сигналом. Можливо б цю проблему вирішило встановлення додаткових передавачів т2, на вежі РРС Винарівка, або хоча збільшення потужності з Володарки щоб жителі мали змогу приймати якісне цифрове телебачення. Прошу переглянути дану проблему.

Ружин - не має покриття Т2

На території м.Ружин Житомирської області сигнал Т2 відсутній. Передавачі знаходяться на далекій відстані і не забезпечують покриття даного міста і населених пунктів які знаходяться поруч. Яка можливість вирішення даного питання і чи можливо встановлення передавача в м.Ружин для покриття даної місцевості якісним цифровим сигналом.

якість сигналу Т2

На території смт, Велика Олександрівка та району Херсонської області сигнал Т2 відсутній або дуже слабкий. Найближча передаюча вежа знаходиться в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, а це більше 80 кілометрів. Після кодування сигналу українських телеканалів ми будемо дивитися тільки російські канали та новини Росії, так як платне телебачення для пенсіонерів дуже дороге. В сільській місцевості заробітні плати плати 2-3 тис.гр.

З приводу можливості прийому сигналу Т-2

Доброго дня. Прошу повідомити про технічну можливість прийому ефірного телебачення в Т-2 в с.Гарасимів Тлумацького рну Івано-Франківської обл? Якщо ні, то які варіанти прийому телебачення є в даному регіоні після 20 січня? Дякую

Звернення щодо відсутності сигналу Т2

Близько 2х місяців в с. Бритівка Білгород-Дністровьского району, Одеської області відсутній сигнал Т2 або може працювати протягом години і все! Тюнер та антена справні, адже інколи знаходить телеканали місцеві типу ООДТРК, Академія та інші. Такі канали як Інтер, 1+1, ICTV, Новий канал - не працюють зовсім! Наближається Новий Рік, і тому дуже не хочеться сидіти без ТВ на свята! Будь ласка посприяйте вирішенню цього питання! З повагою, Гілко Е.Г.

Радіомовлення в ФМ діапазоні

Селище Миролюбівка Лозівського району Харківської області. До літа 2019 було чути хочаб УР1, зараз же лише вдень з шумами. Де ваш патріотизм?

НЕ ПРАЦЮЄ Т2

м. Біла Церква, другий день відсутній сигнал по усьому місту

Відсутність сигналу цифрового телебачення

Прошу Вас вирішити проблему, щодо забезпечення послугами цифрового телебачення населення м.Сарни Рівненської області. На даний час прийом сигналу Т2 відсутній. Місто Сарни знаходиться в зоні покриття передавача м. Дубровиця, але, в звязку з рельєфом місцевосці, отримання сигналу з цього передавача неможливе. Тюнер працездатний,перевіряли, знаходить усі канали в іншому місті. Ситуація із сигналом не змінюється навіть після заміни антени на двадцятиелементний хвильовий канал. Таким чином у вказаному населеному пункті та в сусідніх, де в основному проживають люди пенсійного віку, на практиці немає доступу до телебачення і люди живуть практично в інформаційному вакуумі.
Це порушує їх права на отримання повної, достовірної інформації при відключенні аналогового телевізійного мовлення.
Просимо сприяння у вирішенні проблеми, що склалася особливо для малозахищених громадян - пенсіонерів. Дякую.
З повагою, Жигалов О.М.

якість Т-2

Ддобрий день скаржусь на неякісну трансляцію сигналу Т-2 коли день то 32 канали показують прийнятно а от як тільки 21-00 то або перші 8 каналів або взагалі сигналу немає/ антена напралена на Київську телевежу і це не тільки в мене а по всьому селу

звернення щодо якості якості телевізійний сигналу

Добрий день. В с. Чемеринці, Перемишлянського р-ну, Львівської області відсутній або низької якості телевізійний сигнал. В сусідніх селах ситуація із якістю сигналу не набагато краща.Тюнер працездатний,перевіряли, знаходить усі канали.Ситуація із сигналом не змінюється навіть після заміни антени, та плат.Таким чином у вказаному населеному пункті та в сусідніх, де в основному проживають люди пенсійного віку, на практиці немає доступу до телебачення і люди живуть практично в інформаційному вакуумі. Прошу вирішити проблему із якістю сигналу. Дякую.

Немає сигналу

В місті Кодима, Одеської області не ловить не один канал наприклад (1+1,ICTV,Інтер,СТБ та ін.) крім Одеської філії це 10 каналів (А1,Думская.tv,GTV та ін.) і те з перебоями 90% сигнал дуже поганий навіть картинки пропадає ,також антена знаходить 6 телеканалів на російській які транслюються з Придністровья вони і те мають стабільніший сигнал .

Т2 ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕНЯ НЕМАЄ ПОКРЕТЯ.

Здраствуйте я з Хмельницької Області Сигнал Т2 жахливий часто щизає то появляєця постійно, из перебоями, на аналоговому телебачені умене було аж 15 каналів без перебоїв, навіщо виключили аналогове телебаченя, благаю розберіця щоб цифрова хароша була якість, тепер нема ніякого то виключили а це з перебоями та даже всіх каналів нема иза вас багато уже покупляли тарилки та дивляця з них це так ви помагаєте україньцям деверсанти нехочу матюкатись, ну кругом твориця безчинство безпридєл навіщо було виключати аналогове якшо толком незробили цифрового ...

про технічні проблеми з прийомом сигналу телеканалів.

Добрый день.обращаюсь к вам с вопросом о помощи т.к.Національна рада розглядає звернення про технічні проблеми з прийомом сигналу телеканалів.Последнее время очень часто пропадает сигнал на каналах и не возможно смотреть ТВ.я в категории пенсионер и дети войны =другой радости как смотреть ТВ у меня нет.прошу вас о помощи!!!