Блокування національних каналів

Я проживаю в Чаплинському районі, біля анексованого Криму. Починаючи приблизно з 2.05 відбувається така ситуація: з 17-18:00 починається мовлення російських каналів, а українські працюють з перебоями, або взагалі немає сигналу. Раніше такого не було. В результаті повноцінного перегляду не може бути. Було й таке, що після 19:00 мовлення було лише російского телебачення (близько 25 каналів) і ні одного нашого, національного! З чим це може бути пов\'язано і куди можна звернутися?

звернення щодо якості цифрового сигналу

У селі Калинове Золочівського району Харківської області дуже погана якість цифрового телевізійного сигналу. З можливих 16 каналів стабільно можна приймати лише 2-3. У дощову погоду можливий прийом до 14 каналів.

Не работают каналы

Вчера не работали каналы с 17 по 32.

Щодо якості трансляції цирового тв

Вчера из 32-ух каналов работало только 6!!! С 11-ого по 16-ый.
С 17-ого по 25-ый не работают уже больше недели!!! Разберитесь пожалуйста.

Не працють канали

Шановні!
Вже багато місяців, десь із січня, тимчасово у Запоріжжі не працюють канали мультиплекса 5, часом усі, часом деякі із перервою (з\'являється напис \"нема сигналу\"). Звертався до каналу 112. Щось зробили, але проблема залишилась і це дуже дратує. Я не маю обіцяних 32 канали.
Хотів вислати вам файл із відео, але він не прикріпився.

робота телебачення

Мій тюнер стронг знайшов всі 32 канали. Та показують нормально тільки починаючи з СОО1(інтер) і поСО21(2+2). Всі решта працюють вкрай погано або й зовсім не показують, часто виникає вікно <>, а якщо й показує, то зображення розсипається. Обіцяли, що будуть ...всі 32 канали і відмінної якості... В чому справа? Ці канали спеціально глушаться? Прошу розібратись і дати вказівку налагодити роботу всіх каналів, я хочу дивитись і ZIK, і 112, і ТВ5.

Відсутність сигналу

Черкаська область. Жашківський район. Жашків
Відсутній сигнал :
Новий канал
Ентер
5 канал
Тет
СТБ
К-2
Перший національний
ICTV
К-1
НТН
1+1
Україна