12 січня відбудеться перше засідання Громадської ради нового складу в онлайн-режимі - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

12 січня відбудеться перше засідання Громадської ради нового складу в онлайн-режимі

12 січня 2021 року об 11:00 відбудеться перше засідання нового складу Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення. Захід триватиме у режимі реального часу із використанням відеоконференції Zoom.

Під час засідання планується розгляд таких питань:

1. Організаційні питання – обрання голови і секретаря Громадської ради, узгодження графіка проведення засідань.

2. Обрання зі складу Громадської ради трьох членів для їх участі в Громадській комісії з обрання членів Наглядової ради НСТУ (повторна конференція у сфері фізичного виховання та спорту).

3. Обговорення проєкта регуляторного акта Національної ради – Положення про скасування санкції «оголошення попередження», застосованої Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення за порушення умов ліцензії та/або законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, громадське обговорення якого триває до 24 січня.

Після обрання голови і секретаря Громадської ради члени дорадчого органу можуть запропонувати інші питання до порядку денного.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше