Громадська рада провела чергове засідання і затвердила Незалежну експертну раду з питань діяльності мас-медіа під час виборів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Громадська рада провела чергове засідання і затвердила Незалежну експертну раду з питань діяльності мас-медіа під час виборів

Громадська рада, що діє при Національній раді, провела 1 лютого 2019 року чергове засідання, на якому затвердила план своєї роботи на рік та обрала склад експертної ради, яка оцінюватиме висвітлення ЗМІ виборчих перегонів у 2019 році. Голова Національної ради Юрій Артеменко і його перший заступник Ольга Герасим’юк взяли участь у  цьому засіданні.

Із 15 членів дорадчого органу на засіданні були 12, вони проголосували за  орієнтовний план роботи необхідності на цей рік, зауваживши, що за потреби він буде доповнюватися актуальними темами для розгляду.

Також члени Громадської ради уповноважили голову та секретаря надавати відповіді на ті звернення до дорадчого органу, у яких ідеться про випадки корупції. Такі питання не в компетенції Громадської ради, і вони будуть надсилатися за належністю до правоохоронних органів.

Ольга Герасим’юк повідомила присутнім, що Національна рада, враховуючи  рішення попереднього складу Громадської ради, наприкінці лютого планує провести круглий стіл для обговорення теми захисту дітей у медіа. Вона висловила сподівання на підтримку цього заходу всіма членами нинішнього дорадчого органу, окремо закликавши до співпраці в організації обговорення Любов Найдьонову і Мар’яну Кучерук, які мають багато напрацювань на цю тему. Також до дискусії будуть запрошені представники індустрії, які поділяться своєю практикою врахування інтересів дітей чи можливістю завдати їм психологічної або моральної шкоди при підготовці матеріалів.

Як уже повідомлялося, Громадська рада на сьогоднішньому засіданні обрала склад Незалежної експертної ради з питань діяльності мас-медіа під час виборів. Членам цього незалежного експертного органу запропоновано брати участь в робочій групі Національної ради, яка здійснює нагляд за дотриманням електронними ЗМІ  законодавчих вимог у питаннях виборів.

Із членів Громадської ради на засіданні були присутні Сергій Сьомкін, Світлана Коробіна, Олена Андрієнко, Сергій Бойко, Олександр Глущенко, Роман Головенко, Арсен Жумаділов, Мар’яна Кучерук, Катерина М’ясникова, Любов Найдьонова, Олександр Федієнко, Олександр Янковський.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше