Порядок денний засідання Громадської ради при Національній раді 16 грудня 2016 року, 15:00 - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Порядок денний засідання Громадської ради при Національній раді 16 грудня 2016 року, 15:00

16 грудня 2016 року о 15:00 у приміщенні Національної ради (м. Київ, вул. Прорізна, 2, 4 поверх, к. 401) буде проведено чергове засідання Громадської ради при Національній раді.

До порядку денного внесені такі питання:

1. Про повернення на доопрацювання проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги», а також внесення пропозицій до проекту Закону України «Про державний бюджет на 2017 рік» стосовно затвердження мінімальної заробітної плати (відповідальна – Н. Клітна).

2. Щодо пропозицій до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору (відповідальна – О. Большакова).

3. Щодо пропозицій до Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідних форм документів (відповідальний Член Ради – Р. Головенко).

4. Про універсальну програмну послугу. (відповідальні – Н. Клітна, К. Гріцак).

5. Розгляд звернення Національної ради щодо можливого завдання шкоди окремих відеоматеріалів ПрАТ «МІЖНАРОДНИЙ МЕДІА ЦЕНТР – СТБ» духовному, моральному і психологічному здоров’ю глядачів.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше