Протокол № 14 від 1 вересня 2020 року (онлайн-засідання) - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Протокол № 14 від 1 вересня 2020 року (онлайн-засідання)

Члени Громадської ради (присутні онлайн)

1. Олена Андрієнко

2. Сергій Бойко

3. Світлана Коробіна

4. Катерина М’ясникова

5. Сергій Сьомкін

6. Вікторія Веселовська

7. Мар’яна Закусило

8. Роман Головенко

9. Олександр Глущенко

10. Любов Найдьонова

До обговорення: Голова громадської ради Сергій Сьомкін повідомив про узгоджений членами Громадської ради порядок денний.

1. Інформація про Проєкт Антикорупційної програми Національної ради на 2021 – 2023 роки (Інформує керівник апарату Національної ради Сергій Кучерук).

2. Обговорення та надання зауважень до Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, громадське обговорення якого триває (Інформує Сергій Бойко).

3. Різне

 

1. Заслухали інформацію від керівника апарату Національної ради Сергія Кучерука про Проєкт Антикорупційної програми Національної ради на 2021 – 2023 роки.

2. Заслухали пропозиції Сергія Бойка зняти з обговорення Порядок формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, утриматись від ухвалення цього нормативно-правового акта до моменту відповідних змін до законодавства  України та звернутися до Голови Верховної ради, до Прем’єр-міністра України, до Президента України з ініціативою внесення змін до Законів України «Про телебачення і радіомовлення» та «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», або ухвалення нового Закону України  «Про медіа», якими передбачити повноваження Національної ради щодо затвердження відповідного нормативно-правового акта.

3. В різному питань не виникло і не обговорювалося.

 

Голова Громадської ради     С.Сьомкін

Секретар Громадської ради     С.Коробіна

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше