Протокол № 2 від 1 лютого 2019 року - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Протокол № 2 від 1 лютого 2019 року

 

Дата засідання: 01.02.2019
Час: 10:30
Місце: м. Київ, вул. Прорізна, 2

ПРИСУТНІ:
1. Олена Андрієнко
2. Сергій Бойко
3. Любов Найдьонова
4. Роман Головенко
5. Арсен Жумаділов
6. Світлана Коробіна
7. Мар’яна Кучерук
8. Олександр Глущенко
9. Катерина М’ясникова
10. Сергій Сьомкін
11. Олександр Федієнко
12. Олександр Янковський
 

Присутні від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення: голова  Нацради Ю. Артеменко та перший заступник голови Нацради О. Герасим’юк.

ВІДСУТНІ:
1. Вікторія Веселовська
2. Василь Мєзєнцов
3. Мирослав Хом’як

СЛУХАЛИ:  голова інформував про роботу Нацради, новини останнього часу та рішення Нацради щодо погодження створення за ініціативи Громради, Експертної ради з питань діяльності мас-медіа під час виборів..

1. Розглянули питання про відміну планового засідання Громради 5 лютого 2019 року у зв’язку з проведенням позапланового засідання 1 лютого.

2. С.Сьомкін запропонував надати повноваження голові Громради направляти скарги, які надходять до Ради, за призначенням та компетенцією відповідним органам, з послідуючим інформуванням Громради.

3. Розглянули питання затвердження кількісного та особистого складу Експертної ради з питань діяльності мас-медіа під час виборів у 2019 році заслухали виступи та пропозиції. Виступали С. Бойко з пропозицією встановити граничну чисельність експертної ради 11 осіб, К. М’ясникова висловила побажання про якісний склад експертної ради, Р. Головенко порушив питання про дотримання термінів надходження заяв.
С.Сьомкін запропонував рейтингове голосування для визначення переможців конкурсу.
Заслухали виступи присутніх претендентів на посідання посади експерта, які були запрошені взяти участь у засіданні Громради. Всього було прийнято до опрацювання 15 заяв. У ході голосування розглянули питання самовідводу М.Кучерук.

4.Обговорили орієнтовний план роботи Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення на 2019 рік.

Погодилися з пропозицією К. Мяснікової щодо можливості коригування плану у разі надходження пропозицій.
Вислухали пропозиції С. Бойка, на виконання плану роботи, про ініціювання: 1) Громадською радою питання щодо необхідності термінового внесення змін до Закону України «Про телебачення та радіомовлення», які б встановлювали рівні вимоги щодо мови розповсюдження на території України програм вітчизняних та іноземних телерадіоорганізацій; 2) Звернення до національної ради щодо нерівності умов діяльності провайдерів.

 

Голова Громадської ради С.В.Сьомкін

Секретар Громадської ради С.В.Коробіна

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше