Протокол № 3 від 5 березня 2019 року - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Протокол № 3 від 5 березня 2019 року

Дата засідання: 05.03.2019
Час: 10:00
Місце: м. Київ, вул. Прорізна, 2

ПРИСУТНІ:

1. Олена Андрієнко
2. Сергій Бойко
3. Олександр Глущенко
4. Роман Головенко
5. Арсен Жумаділов
6. Світлана Коробіна
7. Катерина М’ясникова
8. Сергій Сьомкін
9. Олександр Федієнко
10. Мирослав Хом’як
11. Олександр Янковський

Присутні від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення: голова  Нацради Ю. Артеменко, заступник голови Нацради У. Фещук, відповідальний секретар О. Ільяшенко.

 ВІДСУТНІ:

1. Вікторія Веселовська
2. Мар’яна Кучерук
3. Василь Мєзєнцов
4. Любов Найдьонова

СЛУХАЛИ:  голова Нацради інформував про роботу регулятора в умовах виборчої кампанії, про досвід роботи Нацради з ЦВК у минулих роках. Розповів про своє бачення результатів роботи Експертної ради з питань діяльності мас медіа під час виборів.

1. Розглянули лист до Громради Експертної ради з питань діяльності масмедіа під час виборів 2019 року. С. Сьомкін запропонував направити до Нацради запити і пропозицію щодо проведення зустрічі з незалежними експертами.

2. Розглянули лист першого заступника голови Нацради О. Герасим’юк до Громради з питань діяльності Експертної ради з питань діяльності масмедіа під час виборів 2019 року. Доповідала К. М’ясникова по суті питання про доефірну та загальну експертизи. Виступив А. Жумаділов з питання дій Експертної ради щодо скарг, які надходять. С. Сьомкін запропонував сформувати відповідь з цього питання у вигляді листа.

3. Обговорили питання про завершення переходу на цифрове мовлення щодо проблем цифрових ліцензій для регіональних мовників. Слухали інформацію відповідального секретаря Нацради О. Ільяшенка про місцеві частоти, щодо їх міжнародної координації. Запропонували звернутися до Генштабу України та Кабміну України з цього питання.

Голова Громадської ради   С.В. Сьомкін

Секретар Громадської ради   С.В. Коробіна

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше