Протокол № 4 від 4 червня 2019 року - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Протокол № 4 від 4 червня 2019 року

Дата засідання: 04.06.2019
Час: 10:00
Місце: м. Київ, вул. Прорізна, 2

ПРИСУТНІ:

1. Олена Андрієнко
2. Сергій Бойко
3. Роман Головенко
4. Світлана Коробіна
5. Олександр Глущенко
6. Катерина М’ясникова
7. Сергій Сьомкін
8. Олександр Янковський
9. Вікторія Веселовська

Присутня від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення заступник голови Нацради У. Фещук.

ВІДСУТНІ:

1. Любов Найдьонова
2. Мар’яна Кучерук
3. Василь Мєзєнцов
4. Мирослав Хом’як
5. Арсен Жумаділов
6. Олександр Федієнко

Сергій Сьомкін запропонував розглянути питання, що стосуються діяльності Нацради в умовах виборчої кампанії.

1. Голова Громадської ради Сергій Сьомкін запропонував продовжити роботу Незалежної експертної ради, яка була створена з метою надання доефірного аналізу матеріалів виборчої агітації під час виборів Президента України і логічно може працювати і в період парламентських виборів. Напрацьовані експертною радою висновки можуть бути корисні в подальшій роботі телерадіоіндустрії і для регуляторного органу, який стежить за дотриманням мовниками виборчого законодавства.

2. Обговорили питання стосовно роботи усіх членів Громради, побажали приймати активнішу участь в подіях які відбуваються і стають об’єктами розгляду на засіданнях Ради.

3. Питання, яке було порушене громадськістю, стосувалося діяльності Національної ради. Те, що регуляторний орган упродовж тривалого часу не проводить засідань. Такий стан дуже непокоїть всю індустрію так як це заважає вчасному продовженню ліцензії, що впливає на господарську діяльність та тягне негативні фінансові наслідки. Під час обговорення було зроблено наголос на тому, що для роботи індустрії немає вагомих причин щодо непроведення засідань. Важливо налагодити роботу і забезпечити функціонування Національної ради як колегіального органу, який функціонує за рахунок платників податків і має працювати в рамках діючого законодавства. З цього питання виступила заступник голови Нацради Уляна Фещук, вона розповіла про складну ситуацію, яка склалася з ротацією членів Національної ради та нагадала, що більшість членів Національної ради неодноразово ініціювали проведення засідань, але причини, через які вони не відбуваються, відомі тільки з публічної площини. Чергове засідання заплановане на 13 червня, повідомила вона, і в порядку денному вже є близько 175 питань.

Голова Громадської ради С.В.Сьомкін

Секретар Громадської ради С.В.Коробіна

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше