Протокол № 5 від 2 липня 2019 року - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Протокол № 5 від 2 липня 2019 року

Дата засідання: 02.07.2019
Час: 10:00
Місце: м. Київ, вул. Прорізна, 2

ПРИСУТНІ:
1. Олена Андрієнко
2. Мирослав Хом’як
3. Світлана Коробіна
4. Катерина М’ясникова (в режимі онлайн)
5. Сергій Сьомкін
6. Олександр Федієнко
7. Олександр Янковський (в режимі онлайн)
8. Вікторія Веселовська

ВІДСУТНІ:

1. Любов Найдьонова
2. Мар’яна Кучерук
3. Василь Мєзєнцов
4. Сергій Бойко
5. Олександр Глущенко
6. Арсен Жумаділов
7. Роман Головенко

СЛУХАЛИ:

1. Члени Громадської ради Вікторія Веселовська і Мирослав Хом’як доповіли, що в регіонах мовники стурбовані тим, що заплановані засідання Національної ради, на які вони приїжджали, знову не відбулися. Як наслідок розгляд питань про продовження і переоформлення ліцензій і особливо важливе питання про продовження терміну дії дозволів на тимчасове мовлення телерадіоорганізацій у зоні проведення ООС. Такий стан ставить під сумнів їх подальшу роботу на цій території. Голова Громадської ради Сергій Сьомкін ще раз звернув увагу, що з екранів ллється багато бруду, є порушення, а в цей час триває виборча кампанія, однак ці питання нема кому розглянути. Він наголосив, що за таких обставин мова йде не лише про матеріальні і часові затрати компаній, а й про втрати репутаційного характеру, яких зазнають ліцензіати, народ і держава. громадської ради знову висловив своє занепокоєння ситуацією, коли вітчизняний регулятор не може зібратися для проведення засідань і ухвалення важливих для країни рішень.

2. З огляду на останні рішення суду щодо поновлення раніше заборонених до показу фільмів, обговорили питання порядку внесення персон до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Процедура внесення осіб до цього Переліку є непрозорою і неефективною, тому назріла необхідність вдосконалити законодавство і нормативну базу із цього питання.

3. З ініціативи Сергія Бойка на розгляд членів Громадської ради запропоновано винести розроблений Інтернет Асоціацією України проект Правил ділової етики. Як зауважив Сергій Сьомкін, схожі пропозиції наразі опрацьовуються медіагрупами і радіомовниками. Обговорили пропозицію щодо прийняття Правил ділової етики.

4. Обговорено питання щодо ефективності роботи членів Громради і можливості виключення із членства осіб які відсторонюються від роботи.

Голова Громадської ради С.В.Сьомкін

Секретар Громадської ради С.В.Коробіна

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше