Протокол № 6 від 6 серпня 2019 року - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Протокол № 6 від 6 серпня 2019 року

Дата засідання: 06.08.2019
Час: 10:00
Місце: м. Київ, вул. Прорізна, 2

ПРИСУТНІ:

1. Олена Андрієнко
2. Сергій Бойко
3. Світлана Коробіна
4. Олександр Глущенко
5. Катерина М’ясникова
6. Сергій Сьомкін
7. Олександр Янковський
8. Вікторія Веселовська
9. Мар’яна Кучерук
10. Василь Мєзєнцов
11. Любов Найдьонова

На засіданні Громадської ради був присутній керівник апарату Національної ради Сергій Кучерук.

ВІДСУТНІ:

1. Олександр Федієнко
2. Арсен Жумаділов
3. Мирослав Хом’як
4. Роман Головенко

СЛУХАЛИ: Голова громради С.Сьомкін у зв’зку із зверненнями до громадськості по двох питаннях та запропанований до розгляду проект змін до регуляторного акту Національної ради щодо запровадження правил корпоративної етики запропонував включити ці питання до порядку денного.

1. Заслухали, присутнього на засіданні особисто, інформацію директора Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного Владислава Берковського щодо питання обов’язкового надання аудіовізуальної продукції, що виробляється теле- і радіокомпаніями, для довічного зберігання в цьому державному архіві. Він пояснив, що до 1991 року відповідно до спеціальних наказів вищих державних органів та законів України ці вимоги виконували всі телерадіоорганізації. Закони чинні й нині, але матеріали до архіву наразі подають лише 5 компаній: «НБМ» («5 канал»), «Глас», «ICTV», «Армія FM – військове радіо» і «Рада».
Працівники архіву визначають які матеріали підлягають збереженню, але самостійно архів не має права брати їх з відкритих джерел. Аудіовізуальні твори мають бути передані до архіву офіційно, через укладання договору, яким передбачено дотримання авторських прав.

2. Розглянули звернення Андрія Соломахи, присутнього на засіданні особисто, щодо питань діловодства в Національній раді. А.Соломаха розповів про проблеми реєстрації вхідної кореспонденції, які у нього виникали.

3. С.Бойко виступив з ініціативою обговорити проект Правил корпоративної етики телерадіоорганізацій. Як доповів пан Бойко, це намагання залучити представників медіа до встановлення правил роботи на ринку та перший крок до громадського регулювання.

4. За ініціативою Катерини М’ясникової Громадська рада розглянула проект Змін до Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, які регулятор виніс на громадське обговорення.
Катерина М’ясникова зауважила, що зміни стосуються декларацій про фінансовий стан бенефіціарних власників та висловила думку, що дуже детальне уточнення інформації про наявність майна у кінцевого власника, як запропоновано проектом змін, не доцільне.

Голова Громадської ради С.В.Сьомкін

Секретар Громадської ради С.В.Коробіна

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше