Протокол № 7 від 1 жовтня 2019 року - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Протокол № 7 від 1 жовтня 2019 року

Дата засідання: 01.10.2019
Час: 10:00
Місце: м. Київ, вул. Прорізна, 2

ПРИСУТНІ:
1. Олена Андрієнко
2. Сергій Бойко
3. Світлана Коробіна
4. Катерина М’ясникова
5. Сергій Сьомкін
6. Олександр Янковський
7. Вікторія Веселовська
8. Мар’яна Кучерук

ВІДСУТНІ:
1. Олександр Федієнко
2. Арсен Жумаділов
3. Мирослав Хом’як
4. Роман Головенко
5. Олександр Глущенко
6. Василь Мєзєнцов
7. Любов Найдьонова

СЛУХАЛИ:  Голова громради С.Сьомкін запропонував підтримати ініціативу С.Бойко про включення до порядку денного питання законопроекту №2035 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності провайдерів програмної послуги багатоканальних цифрових ефірних телемереж із загальнонаціональним покриттям» та законопроекту №2036 «Про внесення змін до Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення” щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення», які готуються до другого читання у  Верховній Раді України. Також до порядку  денного винесено питання  «різне». 

1. Розглянули та обговорили законопроект №2035 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності провайдерів програмної послуги багатоканальних цифрових ефірних телемереж із загальнонаціональним покриттям» який готується до другого читання у  Верховній Раді України.

2. Громадська рада при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення розглянула та обговорила законопроект №2036 «Про внесення змін до Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення” щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення» який готується до другого читання у  Верховній Раді України.

3. За ініціативою Катерини М’ясникової Громадська рада розглянула та обговорила питання неподовження ліцензії 112 каналу у зв’зку із порушенням каналом ліцензійних та конкурсних умов.

Голова Громадської ради С.В. Сьомкін

Секретар Громадської ради С.В. Коробіна

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше