Протокол № 7 від 7 вересня 2021 року (онлайн-засідання) - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Протокол № 7 від 7 вересня 2021 року (онлайн-засідання)

Члени Громадської ради (які взяли участь)
1. Олена Андрієнко
2. Олександр Борисенко
3. Вікторія Веселовська
4. Олександр Глущенко
5. Наталія Клітна
6. Катерина М’яснікова
7. Аліна Правдиченко
8. Ірина Стройко
9. Сергій Сьомкін
Від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення:
1. Олена Ніцко
2. Валентина Погорілець
3. Інна Степаненко

Засідання проводиться в режимі відеоконференції.
1. Затвердження порядку денного засідання Громадської ради

Слухали: С. Сьомкіна, який запропонували внести до порядку денного засідання такі питання:
1. Обговорення листа на Громадську раду від ТОВ «ОТТ Україна» (SWEET.TV) про можливу співпрацю.
2. Обговорення питання мораторію (що планується ввести) на рекламу ліків у Медіа.
3. Про Меморандум щодо реклами азартних ігор, організаторів азартних ігор та спонсорства телепередач з використанням знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими провадиться діяльність з організації та проведення азартних ігор.
4. Різне.

Голосували:
«за» – одноголосно
«проти» – відсутні
«утрималися» – відсутні

Вирішили: Затвердити наступний порядок денний:
1. Обговорення листа на Громадську раду від ТОВ «ОТТ Україна» (SWEET.TV) про можливу співпрацю.
2. Обговорення питання мораторію (що планується ввести) на рекламу лікарських засобів у медіа.
3. Про Меморандум щодо реклами азартних ігор, організаторів азартних ігор та спонсорства телепередач з використанням знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими провадиться діяльність з організації та проведення азартних ігор
4. Різне.

2. Обговорення листа на Громадську раду від ТОВ «ОТТ Україна» (SWEET.TV) про можливу співпрацю.

Слухали:
С. Сьомкіна, О. Ніцко, які запропонували підготувати відповідь та запропонувати стати ліцензіатом для більш повної участі у співрегулюванні, а до того моменту надавати свої пропозиції та рекомендації до поточних питань, які виносяться на громадське обговорення; фінальний текст відповіді узгодити в електронною поштою та надіслати запитувачу.

Голосували:
«за» – одноголосно
«проти» – відсутні
«утрималися» – Н. Клітна

Вирішили:
2.1. Підготувати відповідь та запропонувати стати ліцензіатом для більш повної участі у співрегулюванні, а до того моменту надавати свої пропозиції та рекомендації до поточних питань, які виносяться на громадське обговорення; фінальний текст відповіді узгодити в електронною поштою та надіслати запитувачу..

3. Обговорення питання мораторію (що планується ввести) на рекламу лікарських засобів у медіа

Слухали: О. Андрієнко, С. Сьомкіна, І. Стройко, які:
• повідомили про реакцію ринку та галузевих об’єднань на Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 липня 2021 року “Про стан національної системи охорони здоров’я та невідкладні заходи щодо забезпечення громадян України медичною допомогою” в частині пропозиції запровадити мораторій на рекламу лікарських засобів, медичних виробів, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації; запропонували підтримати звернення всіх галузевих об’єднань; доручити підготувати проект відповідного звернення С. Сьомкіну, акцентувавши увагу на множинності тлумачень тексту вказаного рішення;

• повідомили про необхідність доопрацювання законопроекту № 5547 в частині, що стосується промоції та реклами; доручити підготувати проект відповідних пропозиції до другого читання О. Андрієнко.

Вирішили:
3.1. Доручити підготувати проект звернення С. Сьомкіну звернення всіх галузевих об’єднань щодо Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 липня 2021 року “Про стан національної системи охорони здоров’я та невідкладні заходи щодо забезпечення громадян України медичною допомогою” в частині пропозиції запровадити мораторій на рекламу лікарських засобів, медичних виробів, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації; запропонували підтримати звернення всіх галузевих організацій;

3.2. Доручити підготувати проект пропозиції до другого читання О. Андрієнко до законопроекту № 5547 в частині, що стосується промоції та реклами.

4. Про Меморандум щодо реклами азартних ігор, організаторів азартних ігор та спонсорства телепередач з використанням знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими провадиться діяльність з організації та проведення азартних ігор

Слухали: С. Сьомкіна, О. Ніцко, які повідомили про схвалення Нацрадою Меморандуму щодо реклами азартних ігор, організаторів азартних ігор та спонсорства телепередач з використанням знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими провадиться діяльність з організації та проведення азартних ігор, та що до нього вже приєднався ІТК.
Запропонували залучати всі зацікавлені галузеві об’єднання та асоціації приєднатися.

Голосували:
«за» – одноголосно
«проти» – відсутні
«утрималися» – відсутні

Вирішили:
4.1. Взяти до уваги інформацію про схвалення Нацрадою Меморандуму щодо реклами азартних ігор, організаторів азартних ігор та спонсорства телепередач з використанням знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими провадиться діяльність з організації та проведення азартних ігор.

5. Різне

Слухали: С. Сьомкіна, який запропонував чергове засідання провести у перший вівторок жовтня 2021 року, а позачергове – лише за наявності необхідності.

Голосували:
«за» – одноголосно
«проти» – відсутні
«утрималися» – відсутні

Вирішили:
5.1. Чергове засідання провести у перший вівторок жовтня 2021 року.

Голова Громадської ради    С. Сьомкін
Секретар Громадської ради    О. Андрієнко

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше