РІШЕННЯ № 11 від 02.03.2021 "Про статус переходу на Електронний документообіг (ЕДО) в роботі Нацради" - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

РІШЕННЯ № 11 від 02.03.2021 “Про статус переходу на Електронний документообіг (ЕДО) в роботі Нацради”

Громадська рада при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення у складі 14 членів обговорила та проголосувала на своєму засіданні.

1. Про статус переходу на Електронний документообіг (ЕДО) в роботі Нацради

Слухали: Н. Клітну, яка нагадала про рух держави до paperless функціонування та попросила уточнити статус використання ЕДО для всіх ліцензіатів Нацради та в яких випадках.

С. Кучерука та А. Літвіщенко, котрі звернули увагу, що ЕДО стосується різних аспектів: ведення реєстрів, обміну документами через електронні кабінети, синхронізації з внутрішньою системою ЕДО. При цьому існують законодавчі норми, які прямо передбачають у деяких випадках надання документів у паперовій формі (прошитий пронумерований пакет документів).

Наразі приймають з КЕП по електронній пошті документи, які не викликають конфлікту. До кінця 2021 року планується зв’язати внутрішню систему ЕДО з іншими реєстрами Нацради в електронному форматі.

Відповідь Нацрада намагатиметься надавати через той же канал, яким було отримано запит.

В обговоренні взяли участь С. Сьомкін, О.Большакова, І. Стройко.

Всі присутні підтримали, що оптимальним було б прийняття законопроекту «Про медіа», яким передбачити перехід на ЕДО, встановивши при цьому перехідний період, у який була б можливою подача документів в електронній або паперовій формі на вибір заявника.

С. Сьомкін запропонував взяти озвучену інформацію до уваги та тримати це питання на контролі.

Голосували:

«за» – одноголосно

«проти» – відсутні

«утрималися» – відсутні

Вирішили:

1. Взяти до уваги інформацію щодо переходу на Електронний документообіг (ЕДО) в роботі Нацради та тримати це питання на контролі.

 

Голова Громадської ради       С.В. Сьомкін

Секретар Громадської ради     О.В. Андрієнко

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше