РІШЕННЯ № 13 від 02.03.2021 "Звернення до Нацради щодо надання позиції стосовно порядку застосування норм Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» в частині реклами азартних ігор телерадіоорганізаціями-ліцензіатами" - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

РІШЕННЯ № 13 від 02.03.2021 “Звернення до Нацради щодо надання позиції стосовно порядку застосування норм Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» в частині реклами азартних ігор телерадіоорганізаціями-ліцензіатами”

Громадська рада при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення у складі 14 членів обговорила та проголосувала на своєму засіданні.

1. Звернення до Нацради щодо надання позиції стосовно порядку застосування норм Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» в частині реклами азартних ігор телерадіоорганізаціями-ліцензіатами.

Слухали: А. Правдиченко, яка нагадала про суперечності між законами «Про рекламу» та «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» та запропонувала звернутися до Нацради за наданням її позиції щодо таких спірних моментів.

Голосували:

«за» – одноголосно

«проти» – відсутні

«утрималися» – відсутні

Вирішили:

1. Затвердити текст звернення до Нацради щодо надання її позиції стосовно порядку застосування норм Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» в частині реклами азартних ігор телерадіоорганізаціями-ліцензіатами.

 

Голова Громадської ради      С.В. Сьомкін

Секретар Громадської ради       О.В. Андрієнко

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше