РІШЕННЯ № 14 від 06.04.2021 "Щодо внесення змін до Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги" - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

РІШЕННЯ № 14 від 06.04.2021 “Щодо внесення змін до Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги”

Громадська рада при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення у складі 13 членів обговорила та проголосувала на своєму засіданні.

1. Щодо внесення змін до Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги

Слухали: О. Большакову, яка запропонувала розглянути зміни до Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги. Зокрема, запропонувала передбачити звільнення від ліцензійного збору провайдерів, які здійснюють мовлення на прикордонні території.

І. Стройко запропонувала провести голосування щодо конкретних пропозицій засобами електронної пошти.

І. Ніцко проінформувала, що вказана Методика вноситься на громадське слухання, з огляду на що необхідно оперативно надати пропозиції.

С. Сьомкін запропонував до п’ятниці, 09.04.21 до 15.00 надати пропозиції, після чого О. Большакова узагальнить вказані пропозиції, та провести електронне голосування для наступного направлення до Національної ради.

 

Голосували:

«за» – одноголосно

«проти» – відсутні

«утрималися» – відсутні

 

Вирішили:

1. До 15.00 09.04.2021 членам Громадського ради надати пропозиції щодо проекту змін до Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, уповноважити О. Большакову їх узагальнити та в подальшому провести електронне голосування для наступного направлення таких пропозицій до Національної ради.

 

Голова Громадської ради      С.В. Сьомкін

Секретар Громадської ради     О.В. Андрієнко

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше