РІШЕННЯ № 15 від 06.04.2021 "Щодо законопроекту з приводу реклами азартних ігор" - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

РІШЕННЯ № 15 від 06.04.2021 “Щодо законопроекту з приводу реклами азартних ігор”

Громадська рада при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення у складі 13 членів обговорила та проголосувала на своєму засіданні.

1. Щодо законопроекту з приводу реклами азартних ігор

Слухали: О. Андрієнко повідомила про діяльність робочої групи з розробки змін до закону «Про рекламу», а також про законопроект 5207-2 від 18.03.2021 про внесення змін до Закону України “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор” (щодо превенції гемблінгу (лудоманії) та попередження ігрової залежності).

С. Сьомкін проінформував про відповідь Національної ради щодо спірних моментів реклами азартних ігор та запропонував створити робочу групу для розробки саморегулівних та співрегулівних правил.

Надати пропозиції до 15.00 до 16.04 щодо складу робочої групи, після чого Громадська рада передасть такі пропозиції до Національної ради, а Національна рада ініціює створення такої робочої групи.

 

Голосували:

«за» – одноголосно

«проти» – відсутні

«утрималися» – відсутні

 

Вирішили:

1. До 15.00 16.04.2021 членам Громадського ради надати пропозиції щодо складу робочої групи для розробки саморегулівних та співрегулівних правил щодо реклами азартних ігор, після чого Громадська рада передасть такі пропозиції до Національної ради, а Національна рада ініціює створення такої робочої групи.

 

Голова Громадської ради   С.В. Сьомкін

Секретар Громадської ради    О.В. Андрієнко

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше