РІШЕННЯ № 16 від 06.04.2021 "Стосовно мовлення на прикордонних територіях" - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

РІШЕННЯ № 16 від 06.04.2021 “Стосовно мовлення на прикордонних територіях”

Громадська рада при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення у складі 13 членів обговорила та проголосувала на своєму засіданні.

1. Стосовно мовлення на прикордонних територіях

Слухали:

С. Сьмокіна наголосив на необхідності переходити від методів заборон до методів заохочення.

О. Глущенка звернув увагу на неоднозначність наслідків кодування каналів та необхідність комплексного врегулювання цього питання.

Л. Найдьонова наголосила, що проекти рішень бажано перевіряти та підтверджувати результатами моделювання, проведення досліджень та побудовою наукових прогнозів.

О. Ніцко повідомила, що у 2021 році є бюджет на дослідження, тому було б бажаним, щоб Громадська рада надала пропозиції щодо проведення мовлення в зоні АТО.

Л. Найдьонова запропонувала надати пропозиції щодо формулювання технічного завдання в частині визначення критичних точок прийняття рішень щодо перегляду певних ЗМІ, зокрема щодо мовлення в зоні АТО для наступного адекватного підбору методів і врегулювання.

С. Сьомкін запропонував надсилати всі пропозиції Л. Найдьоновій, яка буде взаємодіяти з О. Ніцко.

 

Голосували:

«за» – одноголосно

«проти» – відсутні

«утрималися» – відсутні

 

Вирішили:

1. Членам Громадської ради надати пропозиції щодо формулювання технічного завдання в частині визначення критичних точок прийняття рішень щодо перегляду певних ЗМІ, зокрема щодо мовлення в зоні АТО для наступного адекватного підбору методів і врегулювання.

2. Всі пропозиції надсилати Л. Найдьоновій, яка буде взаємодіяти з О. Ніцко.

 

Голова Громадської ради   С.В. Сьомкін

Секретар Громадської ради   О.В. Андрієнко

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше