РІШЕННЯ № 17 від 06.04.2021 "Різне" - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

РІШЕННЯ № 17 від 06.04.2021 “Різне”

Громадська рада при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення у складі 13 членів обговорила та проголосувала на своєму засіданні.

1. Різне

Слухали:

К. М’яснікова нагадала про питання порядку оприлюднення проектів нормативно-правових актів Національної ради.

О. Ніцко повідомила, що дійсно оприлюднення проектів не відбувається, проте Громадська рада збирає пропозиції від ринку стосовно таких проектів, а тому пропонується проводити за результатом збору таких пропозицій спільну зустріч представників Національної ради та Громадської ради, на якій здійснювати обговорення таких пропозицій та прийняття рішень щодо їх врахування/ неврахування перед відправленням відповідного нормативно-правового акту на реєстрацію до Мінюсту.

Н. Клітна попросила проінформувати про причини вимкнення із супутнику телеканалу «Наш» (місто Вугледар Донецької області).

І. Ніцко перевірить цю інформацію і надасть відповідь.

 

Голосували:

«за» – одноголосно

«проти» – відсутні

«утрималися» – відсутні

 

Вирішили:

1. Погодитися із запропонованим Національною радою порядком, відповідно до якого проводити за результатом збору Громадською радою пропозицій до проектів регуляторних актів Національної ради спільну зустріч представників Національної ради та Громадської ради, на якій здійснювати обговорення таких пропозицій та прийняття рішень щодо їх врахування/ неврахування перед відправленням відповідного нормативно-правового акту на реєстрацію до Мінюсту.

2. Взяти до уваги інформацію щодо вимкнення із супутнику телеканалу «Наш» (місто Вугледар Донецької області).

 

Голова Громадської ради   С.В. Сьомкін

Секретар Громадської ради   О.В. Андрієнко

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше