РІШЕННЯ № 18 від 03.08.2021 "Щодо формування Громадської комісії з питань підготовки та проведення Конференції з обрання члена Наглядової ради НСТУ" - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

РІШЕННЯ № 18 від 03.08.2021 “Щодо формування Громадської комісії з питань підготовки та проведення Конференції з обрання члена Наглядової ради НСТУ”

Громадська рада при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення обговорила на засіданні в режимі онлайн.

  1. Делегування представників до громадської комісії з розгляду заяв на участь в конференції з обрання членів з питань проведення конференцій з обрання членів Наглядової ради акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»

 Слухали: С. Сьомкіна, який повідомив, що відповідно до звернення від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення № 17/1333 від 30.07.2021 року, необхідно делегувати трьох представників до громадської комісії з розгляду заяв на участь в конференції з обрання членів з питань проведення конференцій з обрання членів Наглядової ради акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Сергій Сьомкін запропонував делегувати до складу громадської комісії таких членів Громадської ради: О. Андрієнко, С. Бойка, О. Большакову.

Щодо О. Андрієнко

 Голосували:

«за» – 12

«проти» – 0

«утрималися» – 1

Щодо С. Бойка

Голосували:

«за» – 12

«проти» – 0

«утрималися» – 1

Щодо О. Большакової

Голосували:

«за» – 12

«проти» – 0

«утрималися» – 1

Вирішили: Делегувати до громадської комісії з розгляду заяв на участь в конференції з обрання членів з питань проведення конференцій з обрання членів Наглядової ради акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» наступних членів Громадської ради:

  • Олену Андрієнко
  • Сергія Бойка
  • Ольгу Большакову

Голова Громадської ради                                                С.В. Сьомкін

Секретар Громадської ради                                             О.В. Андрієнко

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше