РІШЕННЯ № 3 від 12.01.2021 "Затвердження порядку денного засідання Громадської ради" - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

РІШЕННЯ № 3 від 12.01.2021 “Затвердження порядку денного засідання Громадської ради”

Громадська рада при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення обговорила на засіданні в режимі онлайн.

1. Затвердження порядку денного засідання Громадської ради

Слухали: С. Сьомкіна, Н. Клітну, О. Герасим’юк, О. Борисенка, які запропонували внести до порядку денного засідання питання про орієнтовний план роботи Громадської ради, делегування представників до Громадської комісії з питань проведення конференцій з обрання членів Наглядової ради акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», регламент роботи Громадської ради, питання щодо проекту регуляторного акту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення стосовно діяльності ТРК в дні жалоби та трауру, про проект положення про зняття оголошення попередження Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення як санкції.

Голосували:

«за» – 13

«проти» – 0

«утрималися» – 0

 

Вирішили: Затвердити наступний порядок денний:

  • Про орієнтовний план роботи Громадської ради.
  • Делегування представників до громадської комісії з розгляду заяв на участь в конференції з обрання членів з питань проведення конференцій з обрання членів Наглядової ради акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».
  • Регламент роботи Громадської ради
  • Питання щодо проекту регуляторного акту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення стосовно діяльності ТРК в дні жалоби та трауру.
  • Про проект положення про зняття оголошення попередження Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення як санкції.

Голова Громадської ради                                                С.В. Сьомкін

Секретар Громадської ради                                            О.В. Андрієнко

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше